OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Muž pobodal svého souseda

nuz utok_002Kriminalisté z odboru z obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina obvinili ze zločinu pokusu vraždy pětašedesátiletého muže z Jakubova na Třebíčsku. V případě prokázání viny pachateli hrozí trest odnětí svobody v trváni 10 až 18 let.

Číst dál...

Vánoční výzdoba opět zkrášlí město Třebíč

vanoce 001Rozmísťováním žárovkových ornamentů začne třebíčská radnice koncem listopadu s instalací tradiční vánoční výzdoby města. Nebude samozřejmě chybět ani vánoční strom na Karlově náměstí. Nový styl jeho osvětlení bude letos drobně rozšířen.

Číst dál...

Do Třebíče se sjela Zdravá města

trebic 03V Třebíči probíhá zajímavá akce. Ve středu 2. října si tam dala dostaveníčko Zdravá města z celé republiky. Kromě koordinátorů projektu přijeli také politikové. Účastnit by se mělo asi 80 lidí.

Číst dál...

Defibrilátor strážníků v Třebíči zachránil první život

trebic mestska_vezTřebíčským strážníkům se podařil další záslužný čin! Díky pohotovému zásahu a novému technickému vybavení zachránili jeden lidský život. V pátek 28. října přijala městská policie ve 20:17 hodin anonymní oznámení, že v Soukopově ulici leží na zemi muž a nejeví známky života.

Číst dál...

Třebíč udělila ceny města

trebic 01Třebíčští zastupitelé ocenili tři významné občany. Cenu města jim předali představitelé radnice ve čtvrtek 27. října v rámci oslav Dne vzniku samostatného československého státu. 

Číst dál...

REKLAMA