OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Hotelová škola Třebíč začíná školní rok s novou kuchyní

kuchyne skolniUž první školní den budou kuchařky Hotelové školy Třebíč připravovat oběd pro studenty v nové moderně zařízené kuchyni. Do modernizace a oprav přístavby objektu v Třebíči – Borovině investoval Kraj Vysočina více než 19,5 miliónu korun. Během školního roku se v nových prostorách v rámci povinné praxe vystřídají i studenti. Kapacita kuchyně je nově nastavena na denní výdej 350 jídel. Součástí kuchyně je nově také úsek pro studenou kuchyni.

Číst dál...

Nová pračka pomůže zlepšit životní úroveň

pracka darek hornickovi ikonaV pondělí 5. srpna předalo občanské sdružení Střed za finanční podpory senátora Vítězslava Jonáše novou pračku rodině Horníčkových z Třebíče. Horníčkovi bydlí v malém městském bytě a patří k sociálně slabým rodinám. 

Číst dál...

Návěs se dřevem skončil na boku

kamion klady nehoda ikonaDne 30. července v 07:30 hodin došlo na silnici I. třídy č. 23 u obce Markvartice k dopravní nehodě. Třiatřicetiletý řidič nákladního vozidla Mercedes s návěsem jel směrem od křižovatky se silnicí I/38 směrem na obec Markvartice. Řidič při projíždění levotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy vlastnostem vozidla a nákladu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace.

Číst dál...

Město zahájilo stavbu aquaparku Laguna

koupani rybnik 001Předáním staveniště započala v pondělí 16. července dostavba krytého bazénu Laguna. Ke stávající plavecké části přibudou další dvě – relaxační a zábavní. Nový aquapark otevře své brány na konci roku 2013, možná však i dříve. Moderní zařízení bude v příštích letech sloužit k rekreaci nejen obyvatelům města, ale i širokého okolí.

Číst dál...

Kůň spadl do jímky, ven jej museli dostat hasiči

kun jimka ikonaTři jednotky hasičů zasahovaly ve středu ráno u záchrany koně, který nešťastnou náhodou spadl do jímky v areálu zemědělského družstva sídlícího na ulici K Hoře v Moravských Budějovicích. Koně se hasičům podařilo z jímky vyprostit a bez vážnějších poranění jej předali zástupci zemědělského družstva.

Číst dál...

Zámek v Budišově zažil požár, hořel vycpaný pštros

budisovsky zamek pozar ikonaKe kurióznímu požáru byl ve čtvrtek před jedenáctou hodinou dopoledne vyslán náš vyšetřovatel příčin vzniku požárů. V jedné z expozic  zámku v Budišově na Třebíčsku hořel vycpaný pštros. Požárem vznikla škoda v předběžné výši 30.000 Kč.

Číst dál...

REKLAMA