OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

NEHODA U VILÉMOVA: Na povrch vyplývají další děsivé skutečnosti

vilemov_nehoda_ikona_3Ve Vilémově na Havlíčkobrodsku o víkendu vyhasl mladý život třicetiletého spolujezdce, který zemřel při tragické dopravní nehodě v neděli kolem půl čtvrté ráno. Nehoda se stala ve směru od Vilémova na Petrovice, když se trojice mužů vracela z diskotéky ve Vilémově. Řidič zřejmě nezvládl rychlost a na rovném úseku dostal smyk a narazil do stráně. Náraz zřejmě katapultoval ven z auta spolujezdce, který zůstal bezvládně ležet ve škarpě. Redakci zpravodajského portálu i-Vysočina.cz dnes konktaktoval bratr zemřelého, podle kterého je pozadí tragické nehody mnohem děsivější, než se zdálo. Podle tvrzení bratra měli policisté mladému řidiči naměřit přímo u nehody 1,5 promile alkoholu namísto oficiálně zmiňovaných 0,79 promile alkoholu. "Osobní automobil, který havaroval, měl SPZ v depozitu, tudíž neměl na silnici ani co dělat a na vozidle byly umístěny SPZ z jiných vozů, vpředu i vzadu jiná," vnáší do případu další nové informace bratr zemřelého spolujezdce. Kamarádi zemřelého spolujezdce se sešli na místě nehody, kde vyhasl jeho mladý život, pokládali zde květiny a zapalovali svíčky. PŘINÁŠÍME VÁM EXKLUZIVNÍ FOTOGRAFIE Z MÍSTA TRAGÉDIE A ZE SETKÁNÍ PŘÁTEL ZEMŘELÉHO! PŘIPRAVUJEME EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S BRATREM ZEMŘELÉHO SPOLUJEZDCE!

Číst dál...

TRAGÉDIE VE VILÉMOVĚ: Cesta z diskotéky skončila smrtí

vilemov_nehoda_ikona_2Třicetiletý spolujezdec v neděli kolem půl čtvrté ráno zemřel při dopravní nehodě u Vilémova na Havlíčkobrodsku. Nehoda se stala ve směru od Vilémova na Petrovice, když se trojice mužů vracela z diskotéky ve Vilémově. Řidič zřejmě nezvládl rychlost a po projetí pravotočivé zatáčky dostal na rovném úseku smyk a narazil do stráně. Náraz zřejmě katapultoval ven z auta spolujezdce, který zůstal bezvládně ležet ve škarpě. Podle svědků na nohou neměl boty. REPORTÉŘI ZPRAVODAJSKÉHO PORTÁLU I-VYSOČINA.CZ MLUVILI EXKLUZIVNĚ S MUŽEM, KTERÝ SE SNAŽIL VÁŽNĚ ZRANĚNÉMU SPOLUJEZDCI POMOCI. AKTUALIZOVÁNO! - ŘIDIČ HAVAROVANÉHO VOZU MĚL V KRVI TÉMĚŘ JEDNO PROMILE ALKOHOLU A VOZIDLO NAVÍC NEMĚLO PLATNOU TECHNICKOU KONTROLU.

Číst dál...

ROZHOVOR: Bratr zemřelého a spolujezdec, který přežil, promluvili o tragédii u Vilémova

vilemov_nehoda_ikona_1Přinášíme další děsivé podrobnosti o tragické nehodě, která se stala o víkendu u Vilémova na Havlíčkobrodsku. Náš spolupracovník Roman Martínek, reportér Sedmičky, mluvil s bratrem zemřelého spolujezdce a exkluzivně i s druhým spolujezdcem, který nedělní nehodu přežil. Podle druhého spolujezdce nemělo auto platné SPZ a rychlost před nárazem mohla být kolem 200km/h. Zjišťujeme další podrobnosti o tragédii u Vilémova. UVNITŘ ČLÁNKU NALEZNETE EXKLUZIVNÍ VIDEOROZHOVORY S BRATREM ZEMŘELÉHO SPOLUJEZDCE A DRUHÝM SPOLUJEZDCEM Z HAVAROVANÉHO AUTA! V PRŮBĚHU ODPOLEDNE VÁM PŘINESEME TAKÉ VYJÁDŘENÍ POLICIE ČR!

Číst dál...

Policie na Vysočině o víkendu zpřísnila silniční kontroly

policejni_kontrolaV průběhu uplynulého víkendu proběhlo na silnicích na území kraje Vysočina několik dopravně bezpečnostních akcí. Hlavním důvodem zvýšeného dohledu policistů na silnicích byl konec prázdnin, kdy se lidé vracejí z dovolených a značně houstne provoz na silnicích. Policie se při kontrolách zaměřila na kontrolu požívání alkoholu před jízdou, dodržování nejvyšší povolené rychlosti i technický stav vozidel.

Číst dál...

EXKLUZIVNĚ: Řidič, který opilý zabil spolujezdce, sedá za volant podle svědků dál

nabourane_auto_nyri_2708201Tragická červencová nehoda loňského roku u Vilémova na Havlíčkobrodsku má po roce své neuvěřitelné pokračování. Opilý dvaadvacetiletý řidič zabil v autě svého kamaráda. I přesto, že soud rozhodl, že půjde na dva roky za mříže a 4 roky nesmí řídit, jezdí dál a podle svědků ještě opilý. PŘINÁŠÍME VÁM REPORTÁŽ O CELÉM PŘÍPADU!

Číst dál...

Za humny Vladislavi najdete unikátní obecní pastviny staré 800 let

zarstnTradiční pastviny v okolí Vladislavi jsou předmětem zájmu základní organizace Českého svazu ochránců přírody Kněžice (ZO ČSOP Kněžice) již od r. 2008. V roce 2008 zde ochránci provedli zběžný průzkum a ten potvrdil, že přírodní hodnoty jsou natolik výjimečné, že by měli usilovat o jejich další poznání a ochranu.

Číst dál...

REKLAMA