OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Žďárské náměstí ovládli strongmani

silaciKoncem července bylo na náměstí Republiky ve Žďáře nad Sázavou k vidění hned několik silných borců neboli strongmanů.  Konala se zde jedna ze tří soutěží v rámci seriálu Xtuning Strongman Cup 2009. UVNITŘ ČLÁNKU SE MŮŽETE PODÍVAT NA VIDEO Z TÉTO AKCE!

Číst dál...

VIDEO: Žďársko hostilo 13. ročník mezinárodních cyklistických závodů Vysočina 2009

cyklisticke_zavodyOd čtvrtka do neděle bylo pro více jak stovku silničních cyklistů připraveno 5 etap závodu o délce přes 500 kilometrů. Úvodní etapa byla v okolí Nového Města na Moravě. UVNITŘ ČLÁNKU SE MŮŽETE PODÍVAT NA VIDEO Z TÉTO AKCE I NA ROZHOVOR S CELKOVÝM VÍTĚZEM ETAPOVÉHO ZÁVODU MUŽŮ VYSOČINA 2009 A S PŘEDÁVAJÍCÍ MIROSLAVOU NĚMCOVOU,  MÍSTOPŘEDSEDKYNÍ POSLANECKÉ SNĚMOVNY.

Číst dál...

Silnice mezi Rokytnem a Vlachovicemi bude opravena

spojka1Oprava tzv. „devítky“ je spojená s rekonstrukcí silnice II/354 mezi Novým Městem na Moravě a Svratkou, která začala tento týden. Silnice v délce kolem 2 kilometrů nemá žádného konkrétního vlastníka a je označována jako účelová komunikace. V takovém případě vlastníkem nebývá obec kraj ani stát, komunikace využívají převážně zemědělská družstva a v zimě se mnohdy ani neudržují.

Číst dál...

Ze Žďáru do krajského města zase o něco rychleji, otevřen byl obchvat Bohdalova

obchvat3V pondělí 27. července krátce po 13. hodině začal řidičům s měsíčním předstihem sloužit tři kilometry dlouhý obchvat obce Bohdalov. Po slavnostním přestřižení pásky vjela na zbrusu nový obchvat první auta. Stavba trvala 22 měsíců, pro její financování bylo použito z Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod téměř 112 milionů korun.VÍCE FOTOGRAFIÍ ZE SLAVNOSTNÍHO OTEVŘENÍ OBCHVATU U BOHDALOVA NALEZNETE UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

REKLAMA