OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Pelhřimově se sesula žací lišta kombajnu na silnici

kombajn_pelhrimovKe kurióznímu karambolu na silnici došlo ve čtvrtek v dopoledních hodinách v Pelhřimově. Řidič kombajnu s přívěsem a s nákladem žací lišty jel po silnici ve směru od Humpolce na Myslotín. Kvůli defektu levé přední pneumatiky přívěsu se mu sesula žací lišta na silnici. Ta  navíc narazila do vlevo stojící škodovky. Při nehodě nedošlo ke zranění osob, alkohol byl vyloučen u obou účastníků dechovou zkouškou. Škoda byla vyčíslena na 60 500 korun.

VIDEO: Z hostačovského zámku ukradli krokodýla

krokodyl_kradez_ikonaZloději na Vysočině dokáží ukrást opravdu všechno. Přesvědčili se o tom v posledních dnech i kriminalisté na Havlíčkobrodsku. Tady se lapkům zalíbily neobvyklé předměty a  nikdo z vyšetřovatelů nechápe, proč je kradou. Posledním takovým případem je krádež trofeje vycpaného krokodýla na zámku Hostačov. VÍCE SE O PŘÍPADU DOZVÍTE Z REPORTÁŽE UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

ČTĚTE PRVNÍ: Cizí člověk obtěžoval jedenáctiletou dívku, hledá ho policie

pedofil_ikonaRodiče na Chotěbořsku a Jeníkovsku mají znovu důvod bát se o své děti. V týdnu neznámý muž v autě zastavil u jedenáctileté dívky, která jela domů ze školy na kole z Vilémova do Spytic. „Ptal se dcery opakovaně, jak se jede na Chotěboř. Chtěl vědět, jestli tam je erotický salon, a pak se jí zeptal, jestli by s ním nechtěla něco mít. Hodně mě to vylekalo a dceru také,“ svěřila se matka, která nechce kvůli citlivosti případu zveřejnit své jméno.

Číst dál...

EXKLUZIVNĚ: Šéfredaktoři časopisu, který popíral holokaust, stojí před odvolacím soudem

erik_sedlacek_mPobočka krajského soudu v Pardubicích dnes v odvolacím řízení řeší případ propagace fašismu, za který byl ke třem letům odnětí svobody do věznice s ostrahou odsouzen v Havlíčkově Brodě Erik Sedláček z Ledče nad Sázavou. Sedláček je spojován s neonacistickým hnutím Národní odpor. Kromě toho se při posledních krajských volbách objevil na kandidátní listině Dělnické strany pro Vysočinu. Společně s ním byl odsouzen i Libor Budík z Veselí nad Moravou, kterého soud první instance poslal do vězení s dozorem na dva roky. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE EXKLUZIVNÍ VIDEO Z VYNESENÍ PRVNÍHO ROZSUDKU V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ! (na fotografii: Erik Sedláček)

Číst dál...

ČTĚTE PRVNÍ: Muž z Havlíčkobrodska chtěl znásilnit stopařku

stoparka_ikonaŠestnáctiletá dívka se v pondělí u Lipnice nad Sázavou na Havlíčkobrodsku stala obětí pokusu o znásilnění a vraždy. Havlíčkobrodským policistům se podařilo násilníka ve velmi krátké době dopadnout. Jde o šestadvacetiletého nebezpečného muže z Havlíčkobrodska. „Muže kriminalisté obvinili z trestného činu znásilnění a vraždy ve stádiu pokusu,“ informovala policejní mluvčí Hana Mazourová. EXKLUZIVNĚ VÁM PŘINÁŠÍME VÍCE INFORMACÍ UVNITŘ ČLÁNKU! PŘÍPAD BUDEME I NADÁLE SLEDOVAT!

Číst dál...

REKLAMA