OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Cyklistický závod Rynárecká bejkovna ovládne druhý víkend v září Rynárec

rynarecka_bejkovnaUž po čtvrté se v Rynárci na Pelhřimovsku sejdou všichni milovníci cyklistiky, aby poměřili své síly s českou elitou v cyklistice a na nevyzpytatelných úsecích v okolí překonali sami sebe. To všechno jim každoročně nabízí trať již čtvrtého ročníku MTB okruhů Cross Country Rynárec 2010 -  SCOTT Rynárecká bejkovna. PŘINÁŠÍME VÁM EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S POŘADATELEM VÁCLAVEM HUNALEM, KTERÝ VÁM PROZRADÍ SPOUSTY ZAJÍMAVOSTÍ O LETOŠNÍM ROČNÍKU!

Číst dál...

Pediatři chtějí zakázat babyboxy

babybox_03Pediatrům se nelíbí stále hustší síť babyboxů v celém Česku. Na úterním kolokviu, které k babyboxům uspořádal zmocněnec pro lidská práva Michael Kocáb, se jednoznačně vyslovili pro jejich zákaz.

Číst dál...

Výbor Regionální rady Jihovýchod pozastavil kvůli škrtům Nečasovy vlády příjem projektů a podepisování smluv

dokumentyO dočasném pozastavení sběru projektů v probíhajících výzvách až do dalšího řádného zasedání, které se uskuteční 17. září 2010, rozhodl Výbor Regionální rady Jihovýchod na svém dnešním mimořádném zasedání. Reagoval tak na Nečasovou vládou schválené zrušení spolufinancování projektů Regionálního operačního programu Jihovýchod ze státního rozpočtu od roku 2011.

Číst dál...

REKLAMA