OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

EXKLUZIVNĚ: Opilci za volantem se o řidičák bát nemusí, stačí říct, že ho nemají u sebe

Policejnímu strašáku v podobě odebírání řidičských průkazů na místě, především za alkohol, se dá lehce vyhnout. Stačí, když se dotyčný řidič vymluví na to, že řidičák nemá u sebe. Policie už pak zpětně doklady neumí zadržet a řidič, který třeba při nehodě pod vlivem alkoholu způsobil smrt, může bez problémů řídit dál až do doby, kdy dostane soudní zákaz řízení. Nedokonalost zákona přiznalo také policejní prezidium.

Číst dál...

EXKLUZIVNĚ: V Habrech odhalili velkopěstírnu marihuany

pestirna_maruskyNárodní protidrogová centrála (NPC) minulý týden odhalila v Habrech na Havlíčkobrodsku velkopěstírnu marihuany. Třicetičlenné policejní komando a kriminalisté z NPC do obce přijeli v úterý dopoledne a násilím vtrhli do dvou skladů přímo na náměstí. Byli tady až do pěti odpoledne a ze skladů odvezli celý kamion zabavených věcí," řekl serveru i-Vysočina.cz starosta Habrů Jiří Rainiš. Pěstírnu si zřejmě vybavili Vietnamci, kteří si objekt pronajali od podnikatele Stanislava Pometla letos v červnu asi za pětatřicet tisíc korun měsíčně. "Neměl jsem ani tušení, co se ve skladu dělo. Asi s tím budu mít problémy, protože jsem současně svědek i poškozený," svěřil se Stanislav Pometlo. PŘINÁŠÍME VÁM EXKLUZIVNÍ FOTOGRAFIE VELKOPĚSTÍRNY MARIHUANY V HABRECH!

Číst dál...

Muž z Havlíčkobrodska je podezřelý z krádeže a prodeje marihuany

Policejní komisař zahájil trestní stíhání 28letého muže z Havlíčkobrodska pro trestný čin nedovolená výroba a držení omamných a psychotropních látek a jedů. Jmenovaný v přesně nezjištěném časovém období v roce 2008 a dále během roku 2009 v několika případech v Ledči nad Sázavou poskytl zdarma a z části za úplatu dalším osobám omamnou látku marihuanu v dosud nezjištěném množství ke kouření. Z uvedeného trestného činu ve formě účastenství je rovněž podezřelá jeho dvacetiletá přítelkyně, která pomáhala při pěstování rostlin konopí setého.

Číst dál...

Násilník z pizzerie v Humpolci se přiznal k útoku na svého kamaráda

Brněnští kriminalisté ve středu zveřejnili nové informace k brutálnímu útoku v Humpolci. „Zadržený čtyřiadvacetiletý muž se doznal k útoku na svého kamaráda a byl obviněn z trestného činu vraždy ve stádiu pokusu,“ informovala brněnská policejní mluvčí Soňa Svobodová. Důvod útoku není ještě zcela objasněn, kriminalisté motiv činu stále zjišťují.

Číst dál...

EXKLUZIVNĚ: Gang vykrádal obchody pomocí beranidla

naradiBrněnským kriminalistům, ve spolupráci s jejich kolegy z Olomouce, se podařilo odhalit čtyřčlenný gang, který má na svědomí dvanáct vloupání velmi neobvyklým způsobem po celé Moravě. Gang lupičů se zaměřoval na obchody s elektrem a hobby markety a řádil od října loňského roku do letošního září na Jihlavsku, Vsetínsku, Kroměřížsku, Olomoucku, Šumpersku a Přerovsku. Násilně vnikli do osmi prodejen hobby a do tří obchodů s elektrem. Celkem mají na svědomí škodu za dva a půl milionu korun. Na zařízení prodejen pak způsobili dalších sto padesát tisíc korun. PODÍVEJTE SE NA EXKLUZIVNÍ POLICEJNÍ ZÁBĚRY Z BEZPEČNOSTNÍCH KAMER JEDNOHO Z OBCHODŮ, KTERÝ SI VZAL NA MUŠKU GANG LUPIČŮ!

Číst dál...

REKLAMA