OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Petr Zelenka dnes po 14 měsících ukázal svou tvář

Petr Zelenka obžalovaný z heparinových vražd dnes přišel k soudu a poprvé po 14 měsících ukázal svou tvář. Ohnutý a s tichým hlasem vypovídal před hradeckým senátem Krajského soudu. Opakovaně si utíral slzy a bránil se tím, že nikoho nechtěl zabít. Prý jen potřeboval, aby na oddělení byla "akce". PŘINÁŠÍME EXKLUZIVNÍ VIDEO - PETR ZELENKA PO ROCE POPRVÉ PŘED ZRAKY VEŘEJNOSTI.

Číst dál...

Začíná soud s "heparinovým" vrahem, nakonec přijde!

V pondělí začíná u Krajského soudu v Hradci Králové soud z bývalým zdravotníkem Petrem Zelenkou, který je obžalovaný z "heparinových" vražd v nemocnici v Havlíčkově Brodě. Petr Zelenka nakonec k soudu přijde. Potvrdil to v neděli v exkluzivním rozhovoru pro zpravodajský server i-Vysočina.cz otec Petra Zelenky. PŘINÁŠÍME I DALŠÍ EXKLUZIVNÍ INFORMACE. TELEFONÁT NAJDETE V ČLÁNKU.

Číst dál...

Soud se Zelenkou už v pondělí - má mluvit 62 svědků

Proces s Petrem Zelenkou, známým pod přezdívkou heparinový vrah, začne v Hradci Králové již v pondělí. Obžaloba navrhuje předvolat dvaašedesát svědků a sedm soudních znalců. Senát by měl najít odpověď především na to, proč bývalý zdravotník vraždil na havlíčkobrodském oddělení ARO.

TÝDEN.CZ: Soud se Zelenkou bude veřejný

Petr Zelenka, jenž si vysloužil přezdívku heparinový vrah, může definitivně zapomenout na neveřejný soudní proces. Server TÝDEN.CZ o tom informoval předseda senátu královéhradeckého krajského soudu Jiří Vacek. Zelenkovi tak nezbývá než doufat, že soud vyslyší jeho prosincovou žádost a před senát ho příští týden nepředvolá.

Zelenka by měl zůstat i nadále ve vazbě!

Krajský soud v Hradci Králové rozhodoval, zda bývalého zdravotníka Petra Zelenku nechá ve vazbě. Soudce ale verdikt zveřejní až za několik dnů. Podle informací , které získal zpravodajský deník i-Vysočina.cz zůstaně Zelenka i nadále ve vazbě. Informaci nepřímo potvrdil i Zelenkův právním Herout, ten v rozhovoru pro časopis Týden uvedl, že podle jeho informací má zůstat Petr Zelenka ve vazbě.
REKLAMA