OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Cestáři na Vysočině dokončili první etapu obnovy alejí

alejPo třech měsících práce skončila první etapa projektu Revitalizace alejí. Krajská správa a údržba silnic Vysočiny uspěla v Regionálním operačním programu Jihovýchod s pilotním projektem, který v několika etapách může pomoci až desítkám alejí v regionu.

Číst dál...

Hasiči z Vysočiny míří na pomoc do Libereckého kraje

 

hasici_pomoc_liberecku_ikonaDozáplavou zasažené obce Raspenava v Libereckém kraji odjel dnes krátce před druhou hodinou odpoledne  odřad 23 profesionálních hasičů z kraje Vysočina. Odřad je tvořen hasiči ze všech územních odborů Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina – tedy z Jihlavy, Havlíčkova Brodu, Pelhřimova, Třebíče a Žďáru nad Sázavou.

Číst dál...

Radek Jaroš s týmem zdolali dvě osmitisícovky

radek_jarosNáš nejúspěšnější horolezec a držitel ceny Fair Play Radek Jaroš s týmem zaznamenali mimořádný úspěch. V rámci jedné expedice se třem členům podařilo zdolat hned dva osmitisícové vrcholy Gasherbrum I a Gasherbrum II.

Číst dál...

Vysočina posílá finanční dar povodněmi postiženým oblastem

povoden_zaplaveny_dumRada kraje Vysočina dnes rozhodla o mimořádné finanční pomoci povodněmi postiženým oblastem v severních Čechách. Během následujících dní kraj ze svého účtu odešle celkem 200 tisíc korun. Polovina schválené částky je určena Libereckému kraji, po 50 tisících korun je schváleno pro města Frýdlant (v Čechách) a Hrádek nad Nisou. "Vysočina tak solidárně pomáhá regionu, který o víkendu postihla ničivá blesková povodeň," uvedl hejtman kraje Vysočina Jiří Běhounek.

Číst dál...

REKLAMA