OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM

Brescia se prosadila po přestávce

fc vysocina_logoFotbalisté FC Vysočina si užívají příjemného italského klimatu a přírodní trávy v rámci herního soustředění. To probíhá nedaleko Brescie a právě tento aktuálně desátý celek italské Serie B byl soupeřem jihlavského týmu v přípravném utkání. První půle náležela spíše českému týmu, ovšem branky nepřinesla. Ve druhé části kombinovaná sestava Vysočiny dvakrát inkasovala.

Číst dál...

Motormix Profisim setkání závodníků se vydařilo

motormix trenazer_ikonaPremiérové Motormix Profisim setkání závodníků v Brně je minulostí a vydařilo se. Tohoto přátelského setkání pozvaných jezdců z různých motoristických disciplín z Brna, ale nejen z Brna, se účastnilo 15 jezdců, kteří se měli možnost setkat i s několika novináři a také se svézt na trenažérech.

Číst dál...

Dynamo si v generálce vylámalo zuby na Vysočině

fc vysocina_hraci_zapasFotbalisté českobudějovického Dynama si ke generálce před víkendovým startem Gambrinus ligy pozvali celek FC Vysočina. Nakonec dokázali odklidit sníh na trávníku na stadiónu na Střeleckém ostrově a tak si oba týmy užili první letošní duel na přírodním trávníku. V něm se radovali hráči FC Vysočina, kteří potvrdili svoji velmi dobrou zimní formu. Jediný gól zaznamenal z přímého kopu v 59. minutě Tomáš Kučera. Domácí mohli vyrovnat z pokutového kopu, který však Jaromír Blažek vyrazil!

Číst dál...

FC Vysočina porazila Sezimovo Ústí

fcvysocina hraci_treninkV Táboře na sebe narazily dva druholigové celky, které zatím v zimní pauze provází dobrá forma. Domácí Sezimovo Ústí, které mění název FC MAS Táborsko, porazilo Slavii i Žižkov a remizovalo se Spartou a Bohemians. Na rozjetou Vysočinu však nestačilo. Jihlavští měli v utkání převahu a nezlomil je ani gól inkasovaný hned v 1. minutě. Ke konečné výhře 1:3 svými přesnými trefami přispěli Muris Mešanović, Tomáš Kučera a Stanislav Tecl.

Číst dál...

Vacek a Kryštůfek se připravují s „áčkem“

fc vysocinaPřelom ledna a února přinesl v kádrech dospělých týmů FC Vysočina změny. Výkony ve finále Tipsport ligy do prvního týmu posunuly záložníka Davida Vacka (nar. 27.10.1991) a obránce Lukáše Kryštůfka (nar. 15.8.1992). Naopak byl ukončen test varnsdorfského záložníka Roberta Matějova a do juniorky byl přeřazen defenzivní hráč Jiří Fadrný.

Číst dál...

FC Vysočina je překvapivým vítězem Tipsport ligy!

fc vysocinaPatnáctý ročník prestižního zimního fotbalového turnaje Tipsport liga přinesl velké překvapení v podobě nečekaného vítěze. Turnajové prvenství a zajímavou finanční prémii získal FC Vysočina Jihlava, který si ve finále po zásluze poradil se Slovanem Liberec 1:3 (1:1)!

Číst dál...

Kontrakty s FC Vysočina prodloužili Tlustý a Karlík

fc vysocina_logoVedení FC Vysočina v zimním období pokračuje v prodlužování kontraktů se svými hráči. Čerstvými přírůstky jsou v tomto směru dvě defenzivní opory jihlavského kádru – Karol Karlík a Petr Tlustý. Oba své jihlavské působení protáhli do 30. června 2014.

Číst dál...

Vysočina porazila Brno a postoupila do finále

fotbalFotbalisté FC Vysočina poprvé v historii postoupili do semifinále zimní Tipsport ligy. Ve své brněnské skupině nepoznali hořkost porážky a krom remízy s Olomoucí dokázali zdolat Zlaté Moravce, Slovácko, Znojmo a dnes v přímém souboji o postup i domácí Zbrojovku Brno. Jihlavský celek měl v utkání více ze hry a nakonec díky dvěma proměněným penaltám zvítězil 0:2 (0:0). Úspěšným exekutorem byl v 59. a ve 4. minutě nastavení Stanislav Tecl.