OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Pivarník: Ve Vlašimi nesmíme žádnou situaci podcenit Do Vlašimi pro tři body?

fotbalFotbalová Vysočina nutně potřebuje tři body! A k tomu i probuzení svých střelců! Přijde probuzení týmu už teď v sobotu? Dočkají se jihlavští fanoušci tříbodové radosti, která jim opět vlije do žil optimismus? Mohlo by se zdát, že v nadcházejícím druholigovém kole budou mít svěřenci kouče Romana Pivarníka optimálního soupeře – FC Graffin Vlašim.

Číst dál...

V Brodě se pojedou motokárové závody

motokara ikonaÚplně každý se může přihlásit na 1. Motokárové závody s Rebelem, které se pojedou v neděli 18. března v Kartaréně HB. Záštitu nad soutěží převzal starosta Jan Tecl. Motokárová dráha v areálu bývalého Plastimatu má za sebou měsíc provozu a podle jejího provozovatele, motocyklového závodníka Michala Práška, si sami návštěvníci o uspořádání závodů řekli. "Na trať jsme nainstalovali časomíru, na webové stránky přidali tabulku nejrychlejších jezdců a návštěvníci hned začali bojovat o nejlepší časy," říká na úvod Prášek.

Číst dál...

Vysočina v pátek půjde za výhrou!

 

fcvysocina hraci_treninkFotbalové jaro v pátek konečně zavítá i na Vysočinu! Jihlavští fotbalisté se chystají na jarní domácí výkop, v němž od tradičních 18:00 hodin přivítají tradičního soupeře – FK Čáslav. Potěší domácí tým očekávanou vysokou návštěvu tolik potřebným bodovým ziskem? Naváže FC Vysočina na výborné zimní výkony? Jak si v premiéře před jihlavským publikem povede brankář Jaromír Blažek?

Číst dál...

Mladí závodníci změřili své síly na sjezdovce v Karasíně

sjezdovka karasin_zavody_ikonaKaždoročně pořádá ORELský lyžařský oddíl závody ve slalomu pro širokou veřejnost. V letošním roce se konaly 25. února 2012 na sjezdovce v Karasíně. Byly vyhlášeny tyto kategorie -Slalom na lyžích pro předškolní děti 3-6 let, školní děti 6 -10 a 11 – 15 let a závody na snowboardu.  Zúčastnilo se celkem 25 dětí.

Číst dál...

Pivarník: Tým není nervózní a věří si

fc vysocinaA je to tady! Druhá fotbalová liga startuje do rozhodující jarní části a hned ve svém prvním dějství přináší jeden z možných vrcholů sezóny. V sobotu 3. března se v Ústí nad Labem od 10.15 hodin představí fotbalisté FC Vysočina a domácí tento duel označují za „zápas jara“.

Číst dál...

Fanoušci FCV jarní část zahájí v Double Deckeru

fotbalNadpis nehovoří úplně přesně. Ti nejvěrnější fanoušci FC Vysočina jarní část určitě zahájí podporou svých hráčů při důležitém sobotním duelu na půdě Ústí nad Labem. Jaro na domácí jihlavské půdě však budou moci ideálně zahájit právě v pondělí 5. března, kdy je pro příznivce od 17:00 hodin připravena velmi zajímavá akce. Uskuteční se v jihlavském City Parku v café-restaurantu Double Decker.

Číst dál...

Brescia se prosadila po přestávce

fc vysocina_logoFotbalisté FC Vysočina si užívají příjemného italského klimatu a přírodní trávy v rámci herního soustředění. To probíhá nedaleko Brescie a právě tento aktuálně desátý celek italské Serie B byl soupeřem jihlavského týmu v přípravném utkání. První půle náležela spíše českému týmu, ovšem branky nepřinesla. Ve druhé části kombinovaná sestava Vysočiny dvakrát inkasovala.

Číst dál...

REKLAMA