OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vážná dopravní nehoda u Okrouhlice

dn okrouhlece_01092011Dvě zraněníl si ve čtvrtek vyžáda střet dvou osobních automobilů u Okrouhlice na Havlíčkobrodsku. Hlášení o nehodě přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 15:00 hod a na místo události vyslalo jednotku havlíčkobrodských profesionálních hasičů.  

Číst dál...

V neděli vyvrcholila brodská žurnalistická škola

studentkaSedmý ročník Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského 2011 vyvrcholil v neděli 21. srpna v Havlíčkově Brodě, letos se ho účastnily čtyři desítky mladých lidí z pěti zemí Evropy – Česka, Slovenska, Německa, Ukrajiny a Běloruska. Pořadatelé se tentokrát zaměřili především na polskou žurnalistiku v posledních desetiletích a česko-polské vztahy. „Vedle toho jsme se věnovali tématům spojeným se střední Evropou, které jsou naším dlouhodobým cílem. 

Číst dál...

Koně, kteří léčí, můžete podpořit v Psychiatrické léčebně Havlíčkův Brod

kunVe středu 31. srpna se v Psychiatrické léčebně v Havlíčkově Brodě uskuteční desátý ročník benefice nazvané Jeden za všechny, všichni za jednoho. „Benefiční akcí se snažíme každoročně povzbudit veřejnost k návštěvě krásného parku Psychiatrické léčebny, přiblížit moderní psychiatrii a její některé léčebné metody, které našim pacientům poskytujeme a to jsou hiporehabilitace, canisterapie, arteterapie. Chceme vytvořit příjemné společenské odpoledne a vyzdvihnout vzájemnou solidaritu mezi lidmi“, vysvětluje záměry pořadatelů Andrea Mašková z Nadačního fondu pro hipoterapii v Psychiatrické léčebně Havlíčkův Brod.

Číst dál...

REKLAMA