OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Provozovatelka benzinky v Malči musí zaplatit pokutu půl milionu korun

benzinka_malecPůl milionu korun, taková je nejvyšší pokuta, kterou při letošních jarních kontrolách čerpacích stanic uložila Česká obchodní inspekce. Provozovatelka benzinky v Malči na Chotěbořsku, která musí vysokou pokutu nyní zaplatit,  ale veškerá pochybení odmítá. Kvůli pro ní likvidační pokutě bude muset navíc čerpací stanici pravděpodobně zavřít. VÍCE UŽ O POKUTOVANÉ BENZINCE V REPORTÁŽI!

Číst dál...

Učitelé z Vysočiny pronikají do tajů mediálního světa

uceniUčitelé z Vysočiny navštívili pražské redakce médií a mají zájem o další exkurze, během nichž se seznámí s novinářskou prací v praxi. V rámci projektu Regionální centrum mediální výchovy tak učitele čeká po prázdninách pokračování kurzů a další setkávání s profesionálními novináři.

Číst dál...

VIDEO: Josef Pejchl, bývalý ředitel havlíčkobrodské nemocnice, bude šéfovat nemocnici v Kyjově

pejchl_ikonaKrizový manažer Josef Pejchl, který byl ředitelem Nemocnice Havlíčkův Brod v době heparinových vražd, se stal oficiálně ředitelem nemocnice Kyjov. Jeho jmenování dnes potvrdila na svém mimořádném výjezdním zasedání v Břeclavi rada Jihomoravského kraji. PODÍVEJTE SE NA VEŠKERÁ VIDEA S BÝVALÝM ŘEDITELEM HAVLÍČKOBRODSKÉ NEMOCNICE JOSEFEM PEJCHLEM!

Číst dál...

Podnikatelé z Vysočiny uspěli v pořadu Den D

den_dVe třetí sérii pořadu Den D získal krizový manažer a podnitel Tomáš Zdechovský pocházející z Kožlí u Ledče nad Sázavou od investora Ivana Pilného dva miliony korun na největší neuromarketingovou laboratoř ve střední Evropě. Nyní radí podnikatelům na Vysočině s tím, jak v televizním pořadu také uspět a peníze od investorů získat.

Číst dál...

VIDEO: Čtenáři v Havlíčkově Brodě mohou využít novinky ve vracení knih

bibliobox_24062011_1Nevyhovuje vám zcela otvírací doba knihovny? Spěcháte? Tak právě vy jistě oceníte novinku, kterou si připravila pro své čtenáře Krajská knihovna Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Jedná se o bibliobox, který vám umožní vrátit vypůjčené knihy 24 hodin denně. Postup je jednoduchý - knihy do boxu, který se nachází před budouvou knihovny, jednoduše vhodíte, výpůjčky budou z vašeho konta odečteny druhý pracovní den ráno. VÍCE O BIBLIOBOXU PROZRADILA ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE KNIHOVNY JITKA HLADÍKOVÁ!

Číst dál...

REKLAMA