OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Koňská záchranka v Kochánově se stará o nemocné a týrané koně

konska_zachytkaUnikátní záchrannou stanici pro koně vybudovala parta nadšenců v Kochánově. Už půl roku se tady milovníci koní snaží vytvořit zázemí pro týrané, zraněné a nemocné koně a dopřát jim lepší a kvalitnější budoucnost. Záchranná koňská stanice je jedinou svého druhu v České republice. PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O PRVNÍ ZÁCHRANNÉ STANICI PRO KONĚ!

 

 

 

Číst dál...

Prožijte noc s netopýry na hradě Lipnice

netopyr_rezavyV sobotu 13. srpna 2011 se od 20 hodin poprvé uskuteční Netopýří noc na hradě Lipnice. Akce organizovaná sdružením Zelené srdce ve spolupráci s Českou společností pro ochranu netopýrů (ČESON) a Národním památkovým ústavem – správou hradu Lipnice je určená dětem i dospělým a seznamuje hravou formou se životem, výzkumem a ochranou netopýrů.

Číst dál...

V Havlíčkově Bordě hořel byt

plamenyPět jednotek hasičů v sobotu odpoledne likvidovalo požár bytu v panelovém domě na Smetanově náměstí v Havlíčkově Brodě. Při požáru nebyl nikdo zraněn. Plameny za sebou zanechaly majetkovou škodu v předběžné výši 500.000 Kč. Hasiči svým zásahem uchránili hodnoty ve výši 10.000.000 Kč.

Číst dál...

Letní žurnalistická škola už po sedmé míří do Havlíčkova Brodu

studentkaSedmý ročník Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského 2011, která se uskuteční od 14. do 21. srpna, se zaměří především na téma Polské žurnalistiky v posledních desetiletích a česko-polským vztahům, nadále se ale bude hovořit o tématech souvisejících se středoevropským prostorem.

Číst dál...

I přes uzavření Velké věže má Lipnice návštěvníkům co nabídnout

lipnice_hrad-samsonMinisterstvo kultury ČR přidělilo finanční prostředky potřebné na statické zajištění torza Velké věže na státním hradě v Lipnici nad Sázavou. Provoz hradu je z důvodu probíhajících stavebních prací mírně omezen, toto omezení se ale týká pouze prostoru před hradní bránou a samotné Velké věže, která je vyřazena z prohlídkové trasy. Všechny ostatní části hradu zůstávají pro návštěvníky přístupné, nově se mohou podívat také do třetího patra věže Samson.

Číst dál...

REKLAMA