OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Za nekalé praktiky bývalého vedení Lipnice nad Sázavou obvinili kriminalisté dva muže

pouta 03V případu podezření z neprůhledného hospodaření bývalého vedení obce Lipnice nad Sázavou padla v uplynulém týdnu první dvě obvinění. Kriminalisté z odboru hospodářské kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina zahájili trestní stíhání a sdělili obvinění dvěma mužům z Havlíčkobrodska, a to z několika trestných činů, přečinů a zločinů. 

Číst dál...

V Havlíčkově Brodě je nově otevřena nutriční poradna pro onkologické pacienty

nemocnice havlickuv_brodOd 1. září je každé úterý je v době od 8 do 9 hod.  na onkologickém oddělení  nově otevřena nutriční poradna pro onkologické pacienty. Problematika stravování je u onkologických pacientů jednou ze složek vedoucích k lepšímu léčebnému výsledku. Téměř u poloviny nemocných je již při zjištění nádorového onemocnění přítomna ztráta hmotnosti a zhoršený výživový, neboli nutriční stav.

Číst dál...

Ředitel KAŇKOVSKÝ z havlíčkobrodské nemocnice KONČÍ!

kankovsky vit nemocnice hb ikonaŘeditel Nemocnice Havlíčkův Brod p.o. MUDr. Vít Kaňkovský požádal v těchto dnech Radu Kraje  Vysočina o uvolnění z postu ředitele k datu 31.12.2011. V nejbližší době po ukončení práce ředitele nemocnice se chce MUDr.Vít Kaňkovský vrátit naplno k práci lékaře ortopedicko-traumatologického oddělení havlíčkobrodské nemocnice. KAŇKOVSKÝ TO OZNÁMIL V TISKOVÉ ZPRÁVĚ, KTEROU DNES MLUVČÍ NEMOCNICE ROZESLALA MÉDIÍM.

Číst dál...

HOKEJOVÁ TRAGÉDIE: Zemřel i Josef Vašíček, rodák z H.Brodu

vasicek josef hokejista ikonaPři letecké tragédii ve středu odpoledne v Rusku zemřel i havlíčkobrodský rodák hokejista  Josef Vašíček! i-Vysočina.cz přináší profil českého hokejového útočníka Lokomotivu Jaroslavl Josefa Vašíčka. Mistr světa z roku 2005 získal o rok později s Carolinou Hurricanes Stanley Cup. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEA K TÉMATU. DISKUTUJTE S NÁMI K TÉMATU NA NAŠEM FACEBOOKU!

Číst dál...

REKLAMA