OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Požár v Jihlavě vyhnal obyvatele domu

Resize_of_PA031956V neděli 3. října 2010 ve 13:40 hod přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru v bytě na Královském vršku v Jihlavě. K požáru vyjely tři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

Číst dál...

Jihlava nabídla pomoc lidem po požáru

hasic_01V neděli v odpoledních hodinách došlo k požáru v bytě panelového domu na sídlišti Královský vršek. Požár vzniknul pravděpodobně od elektroinstalace. Po schodišti bylo evakuováno 15 lidí, výšková technika nebyla potřeba. Škoda je odhadnuta na 50 tisíc korun.

Číst dál...

Jihlavské základní a mateřské školy dostanou od města kompostéry

komposterJihlavské mateřské a základních školy chtějí rozšířit výchovu dětí k zodpovědnému nakládání s odpady. K tomu patří i správná likvidace biologicky rozložitelného odpadu, proto zástupci několika školských zařízení pořádali město o dar – kompostéry. Radní této žádosti rádi vyhověli, 50 kompostérů je nyní k dispozici jihlavským školám.

Číst dál...

Kniha hříchů pohlídá termíny

jihlava_namestiMagistrát města Jihlavy připravuje ke spuštění tzv. Knihu hříchů, což je nový elektronický systém hlášení závad na čistotě, zeleni či dopravním značení ve městě. Měsíčně úřad zaznamená a řeší 60 až 100 takových podnětů.

Číst dál...

REKLAMA