OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

AKTUÁLNĚ: Vovsík odstoupil z kandidátky jihlavské ODS

vovsik_radek_ikonaRadek Vovsík už nebude lídrem ODS v Jihlavě pro podzimní komunální volby. Po svém skandálu s dopravními přestupky odstoupil z místa lídra občanských demokratů v Jihlavě. Skandál, který vypukl kolem jeho dopravních přestupků, by podle něj mohl stranu poškodit ve volbách.

Číst dál...

Jihlavská ZŠ speciální je v novém a rozšířená

2010-09_02_ZSspecialni_207Jihlava oficiálně uvedla do provozu zrekonstruovanou a rozšířenou ZŠ speciální na Březinově ulici. Vznikla dvoupodlažní přístavba zahrnující učebny, dílny pro výuku pracovních činností, cvičná kuchyň, keramická dílna, tělocvična se zázemím, víceúčelová místnost, hudebna a sociální zázemí.

Číst dál...

ROZHOVOR: Čeřínek Fest očima pořadatele Jurdy

jurda_divokej_bill_01Už tuto sobotu pohltí jeden z nejvyšších bodů Vysočiny Čeřínek Fest 2010. Třetí ročník mnohožánrového festivalu pro celou rodinu je od začátku pod taktovkou Miloše „Jurdy“ Jurače, baskytaristy Divokýho Billa. PŘINÁŠÍME VÁM ROZHOVOR S JURDOU O VZNIKU FESTU, JEHO HLAVNÍM SMYSLU, LETOŠNÍCH NOVINKÁCH PRO NÁVŠTĚVNÍKY A DALŠÍCH ZAJÍMAVOSTECH, CO S SEBOU ČEŘÍNEK FEST 2010 PŘINÁŠÍ!

Číst dál...

Jihlava otevřela nový sběrný dvůr

2010-09_01_SbernyDvur_148Služby města Jihlavy s.r.o. dnes slavnostně otevřeli pro občany města Jihlavy nový sběrný dvůr na ulici Rantířovská. V této lokalitě byl zřízen nový sběrný dvůr proto, aby občané sídlišť U Hřbitova, Za Prachárnou, Horní Kosov a Na Dolině měli sběrný dvůr ve své oblasti. Přestřižení pásky se ujal primátor města Jihlavy Jaroslav Vymazal a jednatel SMJ s.r.o.  Jindřich Klega.

Číst dál...

REKLAMA