OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Nová metoda chrání pacienty

Na operačních sálech jihlavské nemocnice se anesteziologické sestry všemožně snaží eliminovat rizika, která číhají na pacienty nucené podstoupit dlouhotrvající operace. Poslední novinkou, která v tomto směru pomáhá, je silikonová fólie.

Číst dál...

V Jihlavě poradí lékaři pacientům s lupénkou

Onemocnění, kterým trpí zhruba dvě procenta populace a postihuje stejně ženy, jako muže. Nejčastějším projevem je olupování zarudlé pokožky, neboť ta se obměňuje až sedmkrát častěji než normálně. Jde o lupénku neboli psoriázu. Setkání nejenom pacientů je naplánované v Jihlavě.

Číst dál...

Profesionálním sportovcem by Milan Selinger být nechtěl

Milan Selinger je amatérský sportovec, který se věnuje silovému trojboji se specializací na bench-press. Také jej lze titulovat jako vicemistra Evropy v bench-pressu v kategorii mužů do 105 kilogramů nebo mistra České republiky v bench-pressu v kategorii do 105 kilogramů v letech 2012 a 2013. Náleží mu i takzvaný zlatý hattrick z letošních jarních soutěží, kdy se stal dokonce trojnásobným mistrem republiky. Přestože takové úspěchy vyžadují mnoho úsilí a času stráveného v posilovně, našel si Milan Selinger chvíli, aby zodpověděl otázky Jaroslava Drahoše.

Číst dál...

REKLAMA