OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Bioodpad se bude v zimě svážet méně často

Od prosince 2016 do konce února 2017 bude nižší četnost vývozu hnědých nádob na bioodpad. Důvodem je skutečnost, že v zimě vzniká a vyhazuje se menší množství biologicky rozložitelného komunálního odpadu. Během roku se v Jihlavě bioodpad sváží po dvou týdnech, přes zimu to bude jednou za měsíc. Opatření se týká malých nádob u rodinných domů, velké kontejnery ze sídlišť a dalších sběrných míst se budou vyvážet průběžně podle zaplněnosti.

Číst dál...

Adventní čas bude kouzelný i v jihlavské zoo

Adventní čas, tradiční předzvěst blížících se Vánoc, začne již v neděli 27. listopadu. Nezapomíná na to ani Zoo Jihlava, jejíž pracovníci připravili pro návštěvníky celou řadu nejrůznějších akcí a překvapení až do Štědrého dne.

Číst dál...

Vánoční pokoj už využívají těhotné pacientky

Na gynekologii v jihlavské nemocnici je nově k dispozici pokoj pro těhotné ženy, které musejí trávit týdny pod dohledem lékařů. Na konci loňského roku se na něj složily desítky lidí a na tři pacientky tak nyní čeká příjemné zázemí mající co nejlépe napodobit domácí prostředí. V pokoji jsou nové postele, nábytek, doplňky i kompletně zrekonstruovaná koupelna.

Číst dál...

REKLAMA