OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Z Prahy dovážel pervitin a prodával ho na Jihlavsku

Kriminalisté jihlavského územního odboru si připsali další velký úspěch při potírání drogové kriminality. Zadrželi totiž dvaadvacetiletého muže, který v Praze nakupoval pervitin a dovážel ho na Jihlavsko, kde drogy distribuoval. Rukama mu prošlo několik stovek gramů drogy.

Číst dál...

Vysočina má zvukovou galerii

Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě vytvořila nevšední a v Česku ojedinělý projekt zvukové galerie. Od letošního léta je v nově zrekonstruovaných sklepních prostorech budovy v Komenského ulici k slyšení nejrůznější zvukové umění.

Číst dál...

Výprava z dětského domova sjížděla Lužnici

Děti z jihlavského dětského domova se v rámci jedné z prázdninových akcí vydaly sjet řeku Lužnici. Počasí jim přálo, a tak si mohly užít i koupání či dalších činností, které pro ně připravili vychovatelé domova. Ti se snaží svým svěřencům udělat prázdniny opravdu pestré, takže děti poznávají svou vlast z paluby lodí, ze sedel kol i pěšky. Plátěné stany se pro ně na dva měsíce staly náhradním domovem.

Číst dál...

Policisté pátrají po ženách podezřelých z krádeže desítek tisíc korun

Policisté z obvodního oddělení v Jihlavě se žádají veřejnost o spolupráci při prověřování případu krádeže. Ta se odehrála 1. srpna kolem 19. hodiny ve vinotéce v prostorách obchodního centra Tesco v jihlavské Brněnské ulici. V této souvislosti policisté pátrají po totožnosti dvou žen, které jsou z krádeže peněz důvodně podezřelé. Obě ženy, jednu v růžovém, druhou v bílém tričku, zachytily průmyslové kamery při vstupu do objektu obchodního centra.

Číst dál...

REKLAMA