OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vysočina má zvukovou galerii

Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě vytvořila nevšední a v Česku ojedinělý projekt zvukové galerie. Od letošního léta je v nově zrekonstruovaných sklepních prostorech budovy v Komenského ulici k slyšení nejrůznější zvukové umění.

Číst dál...

Výprava z dětského domova sjížděla Lužnici

Děti z jihlavského dětského domova se v rámci jedné z prázdninových akcí vydaly sjet řeku Lužnici. Počasí jim přálo, a tak si mohly užít i koupání či dalších činností, které pro ně připravili vychovatelé domova. Ti se snaží svým svěřencům udělat prázdniny opravdu pestré, takže děti poznávají svou vlast z paluby lodí, ze sedel kol i pěšky. Plátěné stany se pro ně na dva měsíce staly náhradním domovem.

Číst dál...

Policisté pátrají po ženách podezřelých z krádeže desítek tisíc korun

Policisté z obvodního oddělení v Jihlavě se žádají veřejnost o spolupráci při prověřování případu krádeže. Ta se odehrála 1. srpna kolem 19. hodiny ve vinotéce v prostorách obchodního centra Tesco v jihlavské Brněnské ulici. V této souvislosti policisté pátrají po totožnosti dvou žen, které jsou z krádeže peněz důvodně podezřelé. Obě ženy, jednu v růžovém, druhou v bílém tričku, zachytily průmyslové kamery při vstupu do objektu obchodního centra.

Číst dál...

Chtěla získat partnerovu pozornost, tak podala nepravdivé oznámení

Oznámení závažného trestného činu, který se ve skutečnosti nestal, není v policejní praxi výjimkou. Čas strávený pátráním po neexistujícím pachateli policistům následně schází při prověřování opravdu spáchaných trestných činů. Poslední nepravdivé oznámení přijali vysočinští strážci zákona na konci července od mladé ženy.

Číst dál...

REKLAMA