OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Běloruský hokejový dorost trénuje v Pelhřimově

Čtvrtým rokem využívá hokejový tým HC Soligorsk z partnerského regionu Minské oblasti Běloruska pozvání Kraje Vysočina na hokejový kemp. Pro třiadvacet mladých hokejistů do 12 let je v Pelhřimově připraven týdenní intenzivní trénink zaměřený především na zlepšení herní techniky, kombinačních dovedností, zvýšení kondice.

Číst dál...

Živá knihovna přijede v sobotu do Pacova

Hodina H letos pořádá Živou knihovnu i v Pacově. V sobotu 18. srpna v dopoledních hodinách si návštěvníci Pacova a festivalu Pacovský poledník budou moci popovídat s „živými knihami“. Seznámí se tak se zajímavými lidmi a zajímavými životními příběhy.

Číst dál...

Přípravy Festivalu duševního zdraví finišují - do Pelhřimova míří Jakub Děkan či kapela Nebe

Hned první školní den - v pondělí 3. září 2018 - se na pelhřimovském náměstí odehraje další ročník Festivalu duševního zdraví. A je se na co těšit. Tým FOKUSU Vysočina si pro návštěvníky přichystal hned několik koncertů, zážitkové workshopy i rozhovory se zajímavými hosty. Festival je letos inspirován tématem „Poprvé“.

Číst dál...

Piano a knihobudky Hodiny H slouží jako příklady dobré praxe

Kraj Vysočina ve spolupráci s Jihočeským krajem, Jihomoravským krajem a zemí Dolní Rakousko v rámci společného projektu „Podpora přeshraniční spolupráce v oblasti udržitelného rozvoje MA21/Gemeinde 21“ připravuje mapu příkladů dobré praxe. Nebude v ní chybět ani Hodina H.

Číst dál...

REKLAMA