OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Domov Jeřabina pořádá příměstský tábor

Nechejte babičky odpočinout, vzkazují z Denního stacionáře Domova Jeřabina v Pelhřimově, kde chystají příměstský tábor pro děti od sedmi do třinácti let. Společně s klienty stacionáře mohou pod dohledem tamních pracovníků vyrábět keramiku, svíčky nebo mýdla. Také se mohou něco dozvědět o životě hmyzu a pomoci vytvořit hmyzí domky. Příměstský tábor konající se v rámci Týdne otevřených dveří od 22. do 28. srpna 2016 slibuje spoustu legrace.

Číst dál...

VIDEO: Z Putimovské lávky nikdo nevyvázl suchý

Poslední červencovou sobotu se rybník na putimovské návsi již tradičně stává dějištěm přehlídky několika desítek statečných, kteří se nebojí vody a umí si ze sebe udělat legraci. Putimovská lávka ani letos na nikom nenechala nit suchou.

Číst dál...

U viaduktu přibyla značka. O dalších opatřeních se jedná

Řidiče projíždějící pod pelhřimovským viaduktem, který se nachází směrem na Jindřichův Hradec, upozorňuje na nebezpečí při dešťových srážkách dopravní značka „Jiné nebezpečí“. Ta je v obou směrech jízdy umístěná od pátku 29. července. Druh nebezpečí pak přiblíží dodatková tabulka „Za mokra (za deště)“, která bude doplněna v nejbližších dnech.

Číst dál...

V pelhřimovské nemocnici funguje nový bufet

Vedení pelhřimovské nemocnice zareagovalo na připomínky a přání pacientů i zaměstnanců a rozhodlo se zkvalitnit služby občerstvení v hlavní lůžkové budově. Zaměstnanci, pacienti a jejich blízcí si od druhého červencového pondělí mohou posedět a využít služeb kavárenského typu v nově zřízeném bufetu ATRIUM.

Číst dál...

REKLAMA