OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Piano a knihobudky Hodiny H slouží jako příklady dobré praxe

Kraj Vysočina ve spolupráci s Jihočeským krajem, Jihomoravským krajem a zemí Dolní Rakousko v rámci společného projektu „Podpora přeshraniční spolupráce v oblasti udržitelného rozvoje MA21/Gemeinde 21“ připravuje mapu příkladů dobré praxe. Nebude v ní chybět ani Hodina H.

Číst dál...

Výstava se za stoletím republiky ohlédne očima umělců

Na uplynulé století republiky se v pelhřimovském Muzeu Vysočiny podívají skrze umění. V úterý 21. srpna zahájí vernisáž výstavu „Modli se za Československo“, kterou připravují kurátoři Karol Lovaš a Hana Zrno Vondrů. Návštěvníkům představí díla významných osobností českého i slovenského výtvarného umění. Komentované prohlídky výstavy, která potrvá do konce září, se zájemci mohou zúčastnit 28. srpna.

Číst dál...

Kriminalisté dopadli pachatele loupeže

Pelhřimovským kriminalistům se na základě intenzivního prověřování podařilo dopadnout pachatele loupežného přepadení, ke kterému došlo na konci března letošního roku v Humpolci. Maskovaný muž na Horním náměstí přepadl jednu z prodejen a pod pohrůžkou použití přineseného nože si odnesl finanční hotovost. Případ policisté objasnili a pachatele vypátrali. Policejní komisař zahájil trestní stíhání dvaačtyřicetiletého muže, který je obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.

Číst dál...

Červnová výměna mládeže v Portugalsku s Hodinou H

Během červnových dnů vyslala pelhřimovská organizace Hodina H skupina šesti mladých lidí nejen z Kraje Vysočina na projekt v Portugalsku. Různorodá skupina se vydala do Lisabonu na dvoutýdenní výměnu mládeže s názvem You(th) Inspire(s) Europe.

Číst dál...

REKLAMA