OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kriminalisté dopadli pachatele loupeže

Pelhřimovským kriminalistům se na základě intenzivního prověřování podařilo dopadnout pachatele loupežného přepadení, ke kterému došlo na konci března letošního roku v Humpolci. Maskovaný muž na Horním náměstí přepadl jednu z prodejen a pod pohrůžkou použití přineseného nože si odnesl finanční hotovost. Případ policisté objasnili a pachatele vypátrali. Policejní komisař zahájil trestní stíhání dvaačtyřicetiletého muže, který je obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.

Číst dál...

Červnová výměna mládeže v Portugalsku s Hodinou H

Během červnových dnů vyslala pelhřimovská organizace Hodina H skupina šesti mladých lidí nejen z Kraje Vysočina na projekt v Portugalsku. Různorodá skupina se vydala do Lisabonu na dvoutýdenní výměnu mládeže s názvem You(th) Inspire(s) Europe.

Číst dál...

Humpolečtí podpoří sběrem baterií nejen životní prostředí, ale možná i charitní Šatník

Pomoc pro lidi v nouzi, opora pro ty, kteří se chtějí zase postavit zpět na vlastní nohy nebo dobrý start pro dlouhodobě nezaměstnané. To je hlavní smysl činnosti Střediska charitní pomoci v Humpolci při Oblastní charitě Havlíčkův Brod, kterému se přezdívá Šatník. A právě Šatník může získat finanční pomoc ve výši 50 000 Kč, a to v případě, že se v Humpolci do 15. října 2018 podaří vybrat největší množství baterií v přepočtu na jednoho úředníka městského úřadu. Město se totiž zapojilo do projektu v Kraji Vysočina nazvaného Baterkománie.

Číst dál...

Okresní hospodářská komora má za sebou další ročník Podnikatelského koktejlu

Rok se s rokem sešel a Okresní hospodářská komora Pelhřimov má za sebou další ročník Podnikatelského koktejlu.Tento rok se vše odehrálo 21. června 2018, zástupci významných firem a úspěšní podnikatelé měli možnost se opět setkat. Koktejl se uskutečnil v nově otevřené Humpolecké 8SMIČCE – zóně pro umění, kde si hosté mohli vychutnat příjemný podvečer v prostředí se současným a moderním uměním.

Číst dál...

V Novém Rychnově světili novou cisternu a auto

Sobota 16. června byla pro sbor dobrovolných hasičů z Nového Rychnova velkým dnem. Při slavnostní bohoslužbě vysvětil rodák z Rychnova, pan Stolařík, místním požárníkům novou cisternu a přepravní auto. Také jim popřál vždy šťastný návrat.

Číst dál...

REKLAMA