OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vandalové v Horní Cerekvi posprejovali vagony

Policisté z obvodního oddělení v Kamenici nad Lipou pátrají po dosud neznámém pachateli, který v noci ze čtvrtka 14. června na pátek v obci Horní Cerekev na vlakovém nádraží posprejoval dva vagony vlakové soupravy, na nichž vytvořil nesrozumitelné nápisy. Škoda, kterou svým jednáním způsobil, byla vyčíslena na částku kolem pěti tisíc korun. Přivolaní policisté na místě provedli ohledání, šetření a vše zadokumentovali. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci. Případ nadále prověřují a po pachateli pátrají. V případě jeho dopadení a uznání viny mu za takový trestný čin hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Číst dál...

V Pelhřimově otevřeli Rákosníčkovo hřiště

Pehřimov se v neděli 17. června rozrostl o Rákosníčkovo hřiště. Nové dětské hřiště, které postavila společnost Lidl, stojí v ulici Pražská. Lokalita přitom nebyla vybrána náhodně. Hřiště se nachází v obytné zástavbě a stane se oblíbeným místem pro spoustu dětí. Nedělního otevření, v jehož průběhu nechybělo slavnostní přestřižení pásky, se zúčastnily stovky návštěvníků.

Číst dál...

Program pod Havlíčkovým dubem pokazil déšť

V rámci Víkendu otevřených zahrad na neděli 10. června přichystali pořadatelé z Knihkupectví U Vrány a Domova důchodců Proseč-Obořiště program v podobě čtení z díla Františka Novotného a vystoupení mužského pěveckého sboru Záboj. Příjemné odpoledne v zámeckém parku však poznamenal lijavec.

Číst dál...

VIDEO: Humpolečtí už sdílí oranžová kola

Po Humpolci už jezdí oranžová kola. Vedle barvy má všech sedm bicyklů projektu na.co.KOLO ještě jednu věc společnou, přemístit se na nich z bodu A do bodu B může kdokoli, ať už místní obyvatel, nebo turista.

Číst dál...

REKLAMA