OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

O víkendu zemřel Tomáš Pustina

V noci na neděli zemřel nejvyšší Čech Tomáš Pustina. Skonal ve spánku doma v Rozkoši u Humpolce, kde žil se svou maminkou. Bylo mu pouhých osmatřicet let. Kvůli své výšce přes 220 centimetrů trpěl vleklými zdravotními problémy.

Číst dál...

V pelhřimovském Senior pointu nově také poradí s alzheimerem

Pelhřimovské sdružení Hodina H již několik let provozuje Seniorklub a Virtuální univerzitu třetího věku. Díky spolupráci s Krajem Vysočina a městem Pelhřimov se sídlo Hodiny H stalo i místem setkávání seniorů a podpory pozitivního stárnutí, tak zvaným Senior pointem. Ten v letošním roce nabídne nové aktivity i možnosti. Jednou z nich je spolupráce s Alzheimer poradnou Vysočina.

Číst dál...

Žena z Pacova zemřela násilnou smrtí. Podezřelého už policisté zadrželi

Od pátečního rána prověřují policisté okolnosti úmrtí šestatřicetileté ženy z Pacova. Prvotním ohledáním jejího těla bylo zjištěno, že zemřela násilnou smrtí, a na jejím úmrtí má tedy podíl cizí osoba. K určení přesné doby a příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva. Případ si převzali kriminalisté z odboru obecné kriminality krajského ředitelství policie.

Číst dál...

VIDEO: Kraťasy z Písku sklidily úspěch a budou mít pokračování

Jedinečné filmové zážitky si odnesli návštěvníci prvního Pelhřimovského filmového festivalu, na němž se v březnu prezentovali tvůrci z píseckých filmových škol a jehož patronem se stal herec Adrian Jastraban. Profesionální výkon předvedli moderátoři David Bumbálek a Michal Burda, kteří jsou se svou BB productions zároveň pořadateli festivalu.

Číst dál...

REKLAMA