OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

FOTO: V Černovicích se srazila sanitka s autem

P1030083V úterý odpoledne krátce před třetí hodinou přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o dopravní nehodě na křižovatce v obci Černovice na Pelhřimovsku. K události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Pacov.

Číst dál...

Křesadlo – cena za dobrovolnictví putovala i do Hodiny H

hodina_hVe středu 2. března 2011 proběhlo slavnostní předávání ceny Křesadlo v kostele sv. Víta v Pelhřimově. Dobrovolnické centrum Pelhřimov uspořádalo tuto událost, kterou zahájil zpěv Pěveckého sboru ZUŠ Pelhřimov a poté ke všem promluvil starosta města Pelhřimova Leopold Bambula.

Číst dál...

VIDEO: Dvouletého chlapce zabila kláda

klady_ikonkaNa Pelhřimovsku se v úterý dopoledne odehrála velká tragédie. U Obce Božejov se rodina s dětmi vydala do lesa na procházku. Otec si hrál s dětmi na skládce dřeva a jeden kmen se uvolnil a spadl přímo na malého chlapce. Chlapce se veškerou snahu lékařů nepodařilo zachránit. Nehodu vyšetřuje policie.

Číst dál...

Jáchym Topol překvapil pelhřimovské publikum

Jchym_Topol_1Veřejné čtení, které vlastně zprvu čtením ani nebylo. Taková byla pelhřimovská návštěva Jáchyma Topola. Přední český básník a prozaik představil sebe a svoje dílo v pátek v prostorách  Městské knihovny v Pelhřimově. Na autorské čtení a besedu přišli především studenti místních středních škol, ale nechyběli ani milovníci současné literatury.

Číst dál...

VIDEO: Pelhřimovský masopust po osmé ovládl město

masopustV úterý 8. března se v Pelhřimově konal již tradiční masopust. Jak už je v Pelhřimově zvykem, nemohl chybět průvod masek. Jelikož letošní pelhřimovský masopust připadl na Mezinárodní den žen, pořadatelé trochu poupravili obžalobu kohouta. Namísto něj před soudem poklekli muži. A obžaloba ze strany žen byla opravdu rozsáhlá. Právě chlapi totiž mohou za všechno zlo. PODÍVEJTE SE, JAK TO VYPADALO NA PELHŘIMOVSKÉM MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ!

Číst dál...

VIDEO: Od premiéry muzikálu Zvonokosy nás dělí poslední dny

Pouze generální zkouška dělí divadelníky z pelhřimovského divadelního spolku Rieger od premiéry nového muzikálu Zvonokosy, který vznikl na motivy stejnojmenné knihy autora Gabriela Chevalliéra. Celý děj muzikálu Zvonokosy se odehrává ve francouzské vesničce a jeho hlavní zápletkou je veřejný záchodek. My jsme s kamerou navštívili jednu z posledních zkoušek nové hry pelhřimovského Riegeru. PODÍVEJTE SE NA VŮBEC PRVNÍ ZÁBĚRY Z MUZIKÁLU ZVONOKOSY! PREMIÉRA JE UŽ 7. BŘEZNA, PŘIJĎTE SE PODÍVAT I VY!

Číst dál...

REKLAMA