OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Policisté na Třebíčsku chytili opilého řidiče malotraktoru

alkohol_za_volantemOpilého třiačtyřicetiletého řidiče malotraktoru chytili ve středu odpoledne policisté v Heralticích na Třebíčsku. Muž měl již dříve zadržený řidičský průkaz a navíc nadýchal 2,62 promile, informovala ve čtvrtek agenturu Mediafax policejní mluvčí Marcela Lavická.

Číst dál...

Třebíč se stane centrem sportu a kultury

trebic_01V letošním roce se Třebíč stane dějištěm významných kulturních a sportovních akcí. Na náměstí budou promítány filmy z maringotky bratří Čadíků, do Třebíče přijede zpěvačka Lucie Bílá, v rámci Třebíčského kulturního léta je připraveno šest hudebních festivalů a také zde proběhne mistrovství Evropy v baseballu.

Číst dál...

V Třebíči během práce ZRANILA MUŽE HADICE BAGRU

sanitkaLžíce bagru přitiskla v pondělí v Třebíči dělníka (54), muž utrpěl těžké zranění. Agenturu Mediafax o tom informovala mluvčí třebíčské policie Marcela Lavická. "Nehoda se stala v ulici Na Klinkách. U stroje Warinski praskla hydraulická hadice a muže přitiskla hadice bagru," upřesnila mluvčí.

Číst dál...

VIDEO: Třináctiletý chlapec v Třebíči vyhrožoval, že je ve škole bomba

pyrotechnikDvacet lidí museli ve čtvrtek ráno evakuovat z okolí základní školy Bartuškova v Třebíči poté, co někdo telefonicky oznámil, že ve škole je bomba. Agentuře Mediafax to sdělila mluvčí tamní policie Marcela Lavická s tím, že k činu se přiznal třináctiletý chlapec. POSLECHNĚTE SI VYJÁDŘENÍ MLUVČÍ TŘEBÍČSKÉ POLICIE PRO HITRÁDIO VYSOČINA!

Číst dál...

REKLAMA