OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Na poli u Jemnice hořelo

pozar_jemnice_ikoVčera 16. září 2010  v 15:30 hod přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru lisu na slámu na poli u Jemnice. K požáru vyjely čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

Číst dál...

V Moravských Budějovicích slavnostně otevřeli další pracoviště občanského sdružení STŘED

P1180283Za účasti zástupců Krajského úřadu Kraje Vysočina, radního Mgr. Petra Krčála, starosty Města Moravské Budějovice Ing. Vlastimila Bařinky a tiskové mluvčí Regionálního operačního programu ROP NUTS 2 Jihovýchod ing. Kateřiny Kůrkové zahájilo v úterý 14. 9. 2010 občanské sdružení STŘED oficiálně činnost v nových prostorách bývalé Královopolské strojírny na ulici Husově v Moravských Budějovicích.

Číst dál...

Koncert FOR JANE: peníze na vozík a do pokladničky na auto

invalidni_vozikObčanskému sdružení FOR JANE se podařilo díky benefičnímu koncertu a příspěvků sponzorů získat tři sta osm tisíc korun pro Janu Hanovou. Peníze tak poputují na nákup nového vozíku za sto sedmnáct tisíc a do pokladničky na přípravu koupě speciálně upraveného auta pro handicapované.

Číst dál...

Na oslavě otevření třebíčského ICM zazpívá Anna K

anna_kV těchto dnech je to přesně rok, co bylo v Třebíči slavnostně otevřeno Informační centrum pro mládež. Za dvanáct měsíců svého fungování si vydobylo své místo na slunci a je významným partnerem pro třebíčské organizace i děti a mládež. Na oslavu ročního výročí založení připravil tým ICM akci s názvem „PRVNÍ SVÍČKA ÍČKA“, která má podtitul Co v Třebíči s volným časem.

Číst dál...

Radnice odmítla spolupráci s houslistou Hudečkem, přesto v Třebíči vystoupí

houslista_hudecekHistorická Třebíč zapsaná na seznamu kulturního dědictví UNESCO bude v neděli 12. září hostit houslistu Václava Hudečka, kterého bude doprovázet komorní orchestr Musica Minore. Podle lídrů politického hnutí Pro Třebíč právě historické město potřebuje projekty vážné hudby, které by zvedlo jeho prestiž a přilákalo další turisty.

Číst dál...

REKLAMA