OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Třebíči během práce ZRANILA MUŽE HADICE BAGRU

sanitkaLžíce bagru přitiskla v pondělí v Třebíči dělníka (54), muž utrpěl těžké zranění. Agenturu Mediafax o tom informovala mluvčí třebíčské policie Marcela Lavická. "Nehoda se stala v ulici Na Klinkách. U stroje Warinski praskla hydraulická hadice a muže přitiskla hadice bagru," upřesnila mluvčí.

Číst dál...

VIDEO: Třináctiletý chlapec v Třebíči vyhrožoval, že je ve škole bomba

pyrotechnikDvacet lidí museli ve čtvrtek ráno evakuovat z okolí základní školy Bartuškova v Třebíči poté, co někdo telefonicky oznámil, že ve škole je bomba. Agentuře Mediafax to sdělila mluvčí tamní policie Marcela Lavická s tím, že k činu se přiznal třináctiletý chlapec. POSLECHNĚTE SI VYJÁDŘENÍ MLUVČÍ TŘEBÍČSKÉ POLICIE PRO HITRÁDIO VYSOČINA!

Číst dál...

Občanské sdružení STŘED NABÍZÍ POMOC školám, rodinám i jednotlivcům

socialni_sluzbyŠkoly a školská zařízení mají v dnešní době nelehkou úlohu. Kromě vzdělávání a výchovy žáků, se musí zabývat i prevencí výskytu nežádoucích jevů v chování dětí. Pomocnou ruku jim v tomto nabízí občanské sdružení STŘED se svou nabídkou programů primární a sekundární prevence. A školy této pomoci často využívají. Jen v loňském roce bylo ve 30 školách z třebíčska a moravskobudějovicka realizováno celkem 189 programů primární prevence pro 3720 žáků.

Číst dál...

REKLAMA