OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 21. 2. 2019

Memorandum o krajské spolupráci, výsledky výzkumu Město pro byznys 2018 a vyhlášení ankety Vesnice roku 2019. To jsou některá z témat dnešních zpráv.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 20. 2. 2019

Domácí hospicovou službu využívají na Vysočině stovky lidí, probíhá výzkum tradiční lidové stravy a o víkendu začíná zimní workshop Scola Telcz. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 19. 2. 2019

Rychlost na dálnici D1 mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem zůstane zatím omezena, Češi jsou mistři světa v rybníkovém hokeji a anketa Sportovec Kraje Vysočina - to jsou témata dnešních zpráv.

Číst dál...

Enersol 2019: Oceněné studentské projekty cílí na úspory

Peletovací stroj, Školní kogenerační jednotka nebo řízení chytré domácnosti – projekty, které mimo jiné posílá porota Krajské konference se soutěžní přehlídkou žákovských projektů Enersol 2019 do celostátního kola a budou reprezentovat středoškolské inovace made in Vysočina 21. a 22. března 2019 v Pardubicích.

Číst dál...

Dejte sportovcům svůj hlas!

Odstartoval další ročník ankety Sportovec Kraje Vysočina, jejímž cílem je zviditelnit mimořádné sportovní výkony a úspěchy sportovců z Vysočiny v roce 2018. Vedle titulů, které udělí odborná porota, jsou ve hře i dva tituly, o kterých rozhoduje veřejnost. Této možnosti už od začátku února využila pěkná řádka lidí, která poslala elektronicky 1356 hlasů. Další podporu sportovců uvedených v kategoriích jednotlivců i kolektivů může veřejnost doplnit prostřednictvím formuláře i o sportovce, který dosud v nominacích nefiguruje.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 18. 2. 2019

Pondělní zprávy přinášejí výhled počasí na začátek týdne, informují o novém dotačním programu ministerstva pro místní rozvoj a zvou na premiérový díl Otazníků.

Číst dál...

REKLAMA