OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 11. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Pohřešovaná žena z Třebíčska byla nalezena mrtvá. Více se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Na baterky jezdí i trabanty

Ve Vysočina Areně u Nového Města na Moravě si výletníci na elektrokolech nově mohou svůj dopravní prostředek dobít, aby se mohli vydat dál od domova. Z nabíjecí stanice však při jejím slavnostním otvírání čerpal energii i jeden trabant.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 10. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Jak dopadly víkendové policejní kontroly na Dalešické přehradě a jaké chystají nadcházející týdny počasí, i to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 7. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Dnes pro Vás máme podrobnosti o čtvrteční nehodě na dálnici i k počínající modernizaci silnice z Jihlavy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 4. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Pololetní statistiku nehodovosti na krajských silnicích nebo novinky od ornitologů, nejen to pro Vás máme v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 3. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Pokud ještě nevíte, co podniknout o svátcích, koukněte na dnešní zprávy. Středoškoláci už sice přepnuli na prázdninový režim, ale zamyslet se nad studiem v zahraničí mohou i tak.

Číst dál...

REKLAMA