PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: O poníkovi, který zmizel, a natáčení jedné pohádky

Za devatero horami a devatero řekami, ve vesničce jménem Rybníček, byla jedna farma, kde se děti učily starat o koně a koně se připravovali na natáčení filmů. A protože byly děti šikovné a měly kolem sebe spoustu lidí z filmařské branže, dostaly jednoho dne příležitost také se postavit před kameru.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 10. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Kterým kulturním počinům lidé v anketě Zlatá jeřabina udělili nejvíce hlasů a kdo dělá starosti třebíčským kriminalistům a ochráncům zvířat, nejen to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 9. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se dozvíte, s jakým obviněním se potýká „zvířecí táta“. Mimoto si něco povíme o parkování v centru Jihlavy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 5. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Jaké bude o víkendu počasí a co se tento týden událo v sídle kraje, i to se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Křesadlo dostala dlouholetá charitní dobrovolnice

Sedm nominovaných, sedm obyčejných lidí, kteří dělají neobyčejné věci, se v dubnu sešlo v Chotěboři při udílení ceny Křesadlo. Slavnostní akci každoročně pořádá dobrovolnické centrum Fokusu Vysočina, jež má na starosti dobrovolníky působící v Havlíčkově Brodě a okolí. Přestože by si ocenění zasloužil každý, Křesadlo si může odnést jenom jeden. Tentokrát komise vybrala Helenu Míkovou, která se mimo jiné věnuje obyvatelům brodského charitního domova pro matky s dětmi.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 4. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Co se v nedávné době povedlo policistům a jak se vydařila neplánovaná premiéra v Horáckém divadle, nejen to se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 3. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Jakou výsadu si právě nyní mohou ve žďárském kině zajistit filmoví nadšenci a co bude od července nového v Jihlavě, nejen to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

REKLAMA