OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 25. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Kromě dvou smutných zpráv pro Vás dnes máme i pár obrázků z kovářského tábora pro děti a jejich táty.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 24. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Dnes Vám povíme, která pěkná místa v okolí Pelhřimova můžete tento týden navštívit a co lze očekávat při silniční policejní kontrole, pokud s Vámi cestuje dítě. Kromě toho se ohlédneme za víkendovými dopravními nehodami.

Číst dál...

Po dálnici se pohyboval chodec i babeta

Policisté v minulém týdnu řešili dva závažné případy týkající se provozu na dálnici D1. V jednom případě se po ní pohyboval podnapilý chodec, který stopoval vozidla, ve druhém přijatá oznámení popisovala muže na babetě.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 21. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. V dnešních zprávách nahlédneme do pololetních statistik kriminality na Vysočině a prozradíme, kam až se můžete vypravit autobusem.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 20. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Co by bylo třeba k zažehnání sucha a kolik promile měla v dechu řidička, která v úterý havarovala, to vše prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 19. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Policisté uzavřeli vyšetřování loňské tragické nehody u Rynárce. Nejen to se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 18. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Kromě kulturních pozvánek pro Vás dnes máme také novinku z krajského policejního ředitelství.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 17. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Kromě předpovědi počasí na nadcházející týdny pro Vás máme například jména vítězů tradičního recesistického závodu pořádaného na Pelhřimovsku.

Číst dál...

REKLAMA