OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 16. 1. 2019

Řidiče čeká přísnější bodový systém, věznice ve Světlé nad Sázavou se rozroste o 200 míst a odborníci varují před kalamitou v lesích, to jsou témata středečních zpráv.

Číst dál...

Ouředníček s Křípalem v TOP 20!

Sedmá etapa Rally Dakar, vedoucí kolem nádherného města San Juan de Marcona, přinesla posádce Ouředníček – Křípal ve speciálu Ford Raptor #332 umístění v TOP 20. Tomáš Ouředníček s Davidem Křípalem dokončili pondělní etapu na 27. místě. V celkovém pořadí tak vybojovali 20. místo a v kategorii T1.1 dokonce skvělé 9. místo. Pilot Tomáš Ouředníček byl po dokončení sedmé etapy 41. ročníku Rally Dakar s výsledkem poměrně spokojen.

Číst dál...

STUDIO BIATLON 2018: Josef Komínek

Starosta Velkého Meziříčí Josef Komínek je pravidelným návštěvníkem Světového poháru v biatlonu. Komu fandí a jak si užívá biatlonovou atmosféru prozradil v krátkém rozhovoru.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 14. 1. 2019

Počasí na začátku týdne, Vysočina na veletrzích cestovního ruchu nebo cena Křesadlo - to jsou některá z témat pondělních zpráv.

Číst dál...

Bílou tmou završili Ouředníček s Křípalem první polovinu Dakaru

Trasa páteční maratonské etapy zavedla účastníky Rally Dakar zpátky do Arequipy. Posádky měly na programu nejdelší, 517kilometrový měřený úsek a 197 kilometrů přejezdů. Z bezpečnostních důvodů tuto etapu organizátoři zhruba na 425. kilometru zrušili. Výsledné pořadí zatím není známé, ale obě posádky MP-Sports dorazily v pořádku do bivaku. Ouředníček – Křípal to předběžně vidí na 22. místo.

Číst dál...

REKLAMA