OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 16.9.2019

Po teplém víkendu dorazí do České republiky studená fronta, záchranné složky předvedly svou práci ve Velkém Meziříčí a Gymnázium Jihlava vrátilo do vestibulu pamětní desku z 19. století. O tom všem v pondělních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 13.9.2019

Vysočinu o víkendu čeká polojasné počasí, v ZOO Jihlava se narodilo mládě tapíra a v Třebíči proběhne další bramborobraní. Více v pátečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 12.9.2019

Jihlava začne testovat Housing first, Kraj Vysočina pokračuje v podpoře vesnických prodejen a v Jihlavě nově naleznete designové kontejnery na elektroodpad. Více ve čtvrtečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 11. 9. 2019

Kriminalisté objasnili případ vraždy ženy na Havlíčkobrodsku, Zdeněk Geist je novým krajským zastupitelem a cyklostezka mezi Přibyslaví a Sázavou získala prestižní ocenění. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 10. 9. 2019

V Havlíčkově Brodě vzniklo moderní přírodovědné centrum, lidé musí do ledna nechat očipovat svého psa a rekonstrukce větrného mlýna v Třebíči začne příští rok. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 9. 9. 2019

Oblačná obloha se začne postupně vyjasňovat, střecha Horáckého stadionu v Jihlavě vydrží další tři roky a hostem Otazníků bude Ondřej Zmeškal, nevidomý běžec. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

Hasiči mají z peněz EU novou výbavu, záchranáři výcvikové středisko

Kvůli změnám klimatu jsou hasiči během roku nuceni řešit řadu nebezpečných situací, především v důsledku déle trvajícího sucha, orkánů, ale i kvůli velkým sněhovým srážkám nebo masivním námrazám. Aby s těmito hrozbami mohli efektivně bojovat, získali hasiči na Vysočině finanční podporu z dotací EU na pořízení nové techniky. A podporu získala i Zdravotnická záchranná služba, která může využívat nové výcvikové a vzdělávací středisko.

Číst dál...

REKLAMA