PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 26. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Poslechněte si optimistickou předpověď na víkend, naplánujte si výlet – třeba na velkolepé oslavy narozenin jihlavské zoo – a hodně foťte.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 24. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách si připomeneme, na co se už těší nekuřáci a čeho se naopak děsí kuřáci. Kromě toho Vás například pozveme na příjemný výlet.

Číst dál...

Druhé kolo kotlíkových dotací se blíží

Ministerstvo životního prostředí v březnu vyhlásilo výzvu k podávání žádostí o poskytnutí podpory v rámci Operačního programu Životní prostředí 2014–2020. Také Kraj Vysočina v rámci ní předložil svůj projekt na uskutečnění druhého kola kotlíkových dotací. Předpokládá rozdělit dalších více než 230 milionů korun a vyměnit dva a půl tisíce starých kotlů na tuhá paliva za ekologičtější zdroje tepla.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 23. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Jak můžete pomoci policii nebo nemocným lidem a kdy FC Vysočina pořádá nábor malých fotbalistů, to se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 22. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Neštěstí na dálnici a zajímavé ohlédnutí za historií spodního prádla aneb podívejte se s námi, co se událo v závěru minulého týdne.

Číst dál...

REKLAMA