OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 1. 12. 2017

V dnešních zprávách Vás seznámíme s předpovědí počasí na víkend a jednou kulturní novinkou. Kromě toho budeme lákat ke sledování nového pořadu televize i-Vysočina.cz.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 30. 11. 2017

Kriminalisté dopadli dalšího distributora drog. Více se dozvíte v dnešních zprávách, v nichž se také ohlédneme za středeční labužnickou akcí v pelhřimovské knihovně a pozveme Vás v adventním čase do zoo.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 29. 11. 2017

V dnešních zprávách Vám představíme nový pořad, na který se v našem vysílání můžete těšit už od příštího týdne. Mimoto se například dozvíte, jaké starosti mají v tomto čase včelaři a kdo slavný zavítal na Vysočinu.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 28. 11. 2017

V dnešních zprávách Vám poradíme, jak můžete před Vánoci prokázat dobrodiní pacientům jihlavské nemocnice a kde získáte inspiraci na sváteční vaření. Pravidelné návštěvníky Horáckého divadla zase bude zajímat, jaká premiéra se chystá na víkend.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 27. 11. 2017

Konec minulého týdne přinesl neštěstí na Žďársku, nejen o tom budou dnešní zprávy. Také se podívejte, kde v Pelhřimově vyrostla knihobudka a jaké počasí chystá předvánoční období.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 24. 11. 2017

Kde lidé chodili kolem dělostřelecké miny, aniž by o tom měli tušení, a kam budou majitelé aut od příštího roku odevzdávat staré pneumatiky, nejen to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

Hejtman má na stole petici. Lidé podporují výstavbu přeložky pro průmyslovou zónu Přibyslavice

Statistiky sčítání dopravy mluví nekompromisně. Nárůst nákladní dopravy směřující do největší průmyslové zóny na Třebíčsku do Přibyslavic od roku 2010 narostl o 100 %. Zatímco přípravy a projektování obchvatu Okříšek pokračují, jeho napojení a klíčovou přeložku silnice III/50510 mezi Novou Vsí a Petrovicemi blokují svými právními kroky jednotlivci. Zatímco oni se domnívají, že silnice je zbytečná, stovky lidí proti nim a na podporu výstavby podepisovaly petici. Tu má nyní na stole hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

Číst dál...

REKLAMA