OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 31. 7. 2017

Nálezy nevybuchlé munice pocházející zejména z období druhé, ale i první světové války či doby meziválečné nejsou na Vysočině výjimečné. V Matějově na Žďársku našel bagrista tentokrát dělostřelecký granát ráže 75 milimetrů. Více informací najdete v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 28. 7. 2017

Předpověď počasí na víkend hlásí návrat letních teplot. Nicméně lze také očekávat přeháňky či bouřky. Dále v jihlavském Muzeu Vysočiny mohou mladší návštěvníci zjistit a starší zavzpomínat na to, jak se trávily dovolené v minulém století. To a další informace najdete v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 27. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Dopadeného distributora drog policisté obvinili i z toho, že předloni srazil chodce a ujel. Více prozradí zprávy. Dále se podívejte na kouzla s basketbalovým míčem, která byla ve středu k vidění v Pelhřimově.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 26. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Dnešní zprávy prozradí, jak to vypadá se zvýšením mezd zdravotních sester. Kromě toho Vám představíme nový komiks, který poučí o důležitých kapitolách jihlavských dějin a navíc pobaví.

Číst dál...

REKLAMA