OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Mistrovství Evropy v letním biatlonu probíhá v Novém Městě na Moravě

biatlonDo Nového Města na Moravě se sjelo přes 170 závodníků ze 17 zemí. Ve čtvrtek po půl osmé je nejdříve svým pochodem přivítala Hudba Hradní stráže Praha. Týmy se pak jednotlivě představily při promenádě kolem stadionu. NA SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ MISTROVSTVÍ EVROPY V LETNÍM BIATLONU A CELÝ ROZHOVOR S ŘEDITELEM ZÁVODU VLASTIMILEM JAKEŠEM SE MŮŽETE PODÍVAT UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

VIDEO: Jubilejní 10. podpeperská výstava se uskutečnila ve Velké Losenici

vystavaČeský svaz chovatelů připravil na výstavě pestrou paletu zvířat různých plemen. Sešlo se jich tu hned několik stovek, králíků, holubů, drůbeže, morčat a dalších. Na Vysočinu se totiž sjeli chovatelé z celé České republiky. U 10. podpeperské výstavy ve Velké Losenici jsme byli s kamerou, prostřednictvím portálu www.i-Vysočina se můžete podívat na atmosféru z výstavy. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE I ROZHOVOR SE SENÁTORKOU DAGMAR ZVĚŘINOVOU,  NÁVŠTĚVNICÍ VÝSTAVY A S ORGANIZÁTOREM VÁCLAVEM NEDĚLKOU.

Číst dál...

VIDEO: Křižánky nabízí výstavu historie lesa

vystava_lesLesnická výstava s názvem Pomníčky, kříže, hraniční kameny čítá na 6 desítek fotografií těchto kamenných či betonových objektů rozesetých po lesích Vysočiny. Autory fotografií, popisu a souvisejícího příběhu jsou bratři Josef a Vladimír Černí. Jak sami uvedli, jejich práce spočívala i v hledání záznamů v archivech a muzeích. UVNITŘ ČLÁNKU SE MŮŽETE PODÍVAT NA VIDEO Z TÉTO VÝSTAVY!

Číst dál...

VIDEO: Žďárské náměstí ovládli strongmani

silaciKoncem července bylo na náměstí Republiky ve Žďáře nad Sázavou k vidění hned několik silných borců neboli strongmanů.  Konala se zde jedna ze tří soutěží v rámci seriálu Xtuning Strongman Cup 2009. UVNITŘ ČLÁNKU SE MŮŽETE PODÍVAT NA VIDEO Z TÉTO AKCE!

Číst dál...

VIDEO: Žďársko hostilo 13. ročník mezinárodních cyklistických závodů Vysočina 2009

cyklisticke_zavodyOd čtvrtka do neděle bylo pro více jak stovku silničních cyklistů připraveno 5 etap závodu o délce přes 500 kilometrů. Úvodní etapa byla v okolí Nového Města na Moravě. UVNITŘ ČLÁNKU SE MŮŽETE PODÍVAT NA VIDEO Z TÉTO AKCE I NA ROZHOVOR S CELKOVÝM VÍTĚZEM ETAPOVÉHO ZÁVODU MUŽŮ VYSOČINA 2009 A S PŘEDÁVAJÍCÍ MIROSLAVOU NĚMCOVOU,  MÍSTOPŘEDSEDKYNÍ POSLANECKÉ SNĚMOVNY.

Číst dál...

REKLAMA