OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Křižánky nabízí výstavu historie lesa

vystava_lesLesnická výstava s názvem Pomníčky, kříže, hraniční kameny čítá na 6 desítek fotografií těchto kamenných či betonových objektů rozesetých po lesích Vysočiny. Autory fotografií, popisu a souvisejícího příběhu jsou bratři Josef a Vladimír Černí. Jak sami uvedli, jejich práce spočívala i v hledání záznamů v archivech a muzeích. UVNITŘ ČLÁNKU SE MŮŽETE PODÍVAT NA VIDEO Z TÉTO VÝSTAVY!

Číst dál...

VIDEO: Žďárské náměstí ovládli strongmani

silaciKoncem července bylo na náměstí Republiky ve Žďáře nad Sázavou k vidění hned několik silných borců neboli strongmanů.  Konala se zde jedna ze tří soutěží v rámci seriálu Xtuning Strongman Cup 2009. UVNITŘ ČLÁNKU SE MŮŽETE PODÍVAT NA VIDEO Z TÉTO AKCE!

Číst dál...

VIDEO: Žďársko hostilo 13. ročník mezinárodních cyklistických závodů Vysočina 2009

cyklisticke_zavodyOd čtvrtka do neděle bylo pro více jak stovku silničních cyklistů připraveno 5 etap závodu o délce přes 500 kilometrů. Úvodní etapa byla v okolí Nového Města na Moravě. UVNITŘ ČLÁNKU SE MŮŽETE PODÍVAT NA VIDEO Z TÉTO AKCE I NA ROZHOVOR S CELKOVÝM VÍTĚZEM ETAPOVÉHO ZÁVODU MUŽŮ VYSOČINA 2009 A S PŘEDÁVAJÍCÍ MIROSLAVOU NĚMCOVOU,  MÍSTOPŘEDSEDKYNÍ POSLANECKÉ SNĚMOVNY.

Číst dál...

REKLAMA