OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Není bylina, aby k něčemu nebyla

kopec8_Takový název nesl sobotní program v prostředí muzea v přírodě na Veselém Kopci u Hlinska. Lidé čerpali vědomosti o všestranném využití rostlin předávané po generace. Kromě stravy byly rostliny využívány v léčitelství, kosmetice i magii. V posledních letech můžeme pozorovat četné snahy o znovuobjevení těchto důležitých znalostí všestranného využití rostlin i koření. UVNITŘ ČLÁNKU SE MŮŽETE PODÍVAT NA VIDEO Z TÉTO AKCE!

Číst dál...

Falešný primář z Jihlavy řádí na Florenci

Neznámý podvodník se již dva roky vydává za primáře jihlavské nemocnice Jana Procházku. Pod falešnou záminkou, že byl okraden, láká  z lidí hotovost. Od lidí vždy vyláká jen stokorunové částky. Policie v Praze i v Jihlavě po pachateli zatím marně pátrá. S novou fintou, jak okrást důvěřivé lidi, přišel zatím neznámý podvodník.  Ten se v Praze na autobusovém nádraží na Florenci vydává za primáře traumatologie jihlavské nemocnice  Jana Procházku. „Ano, již nějaký čas se za mě vydává podvodník a láká z lidí hotovost pod záminkou, že sám byl okraden a že si zapůjčené peníze mohou u mě vyzvednout v nemocnici v Jihlavě,“ řekl Sedmičce Jan Procházka.

Číst dál...

ČTĚTE PRVNÍ: Šéfredaktoři do vězení nepůjdou

Odvolací soud v Pardubicích dnes vyhověl odvolání Erika Sedláčka a zprostil ho obžaloby z propagace fašismu, za který byl prvoinstančním soudem v Havlíčkově Brodě odsouzen na tři roky do vězení s ostrahou. Podle odvolacího soudu se nepodařilo prokázat, že Sedláček skutek spáchal. Do vězení nepůjde ani Libor Budík z Veselí nad Moravou, který od soudu v Havlíčkově Brodě odešel s dvouletým nepodmíněným vězením. Pardubický soud ale uznal Budíka trestně odpovědného za dva trestné činy - hanobení národa a propagace hnutí směřující k potlačení práv a svobod člověka. Za to byl dnes odsouzen na jeden a půl roku s podmíněným odkladem na dva roky a šest měsíců. Rozhodnutí soud je pravomocné. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE EXKLUZIVNÍ VIDEO Z VYNESENÍ PRVNÍHO ROZSUDKU V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ!

Číst dál...

VIDEO: V dobách krize přibývá opilců na záchytkách

zachytkaEkonomická krize může mít různé dopady. Nejen nezaměstnanost, ale i špatnou psychiku lidí. Každý se s problémy vyrovnává po svém. Stále více lidí ale sahá po alkoholu, o čem svědčí i statistiky protialkoholních záchytných stanic. Město Jihlava hlásí za první čtvrtletí dvacetiprocentní nárůst zachycených opilců. UVNITŘ ČLÁNKU MŮŽETE ZHLÉDNOUT REPORTÁŽ O NÁRŮSTU ZACHYCENÝCH OSOB V JIHLAVĚ!

Číst dál...

REKLAMA