OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Policie provedla u Jihlavy rekonstrukci rok staré nehody

Policie dnes u Hosova na Jihlavsku provedla na hlavním tahu na Pelhřimov rekonstrukci rok staré dopravní  nehody. Provoz v místě rekonstrukce byl  na několik minut zcela zastaven. Nehoda se stal loni 20. srpna krátce po šestnácté hodině. Řidič Avie z Jihlavy odbočoval vlevo do zahrádkářské kolonie. Dříve než stačil odbočování dokončit, narazilo do něj osobní auto jedoucí od Pelhřimova. To bylo nárazem odmrštěno do protisměru, kde se střetlo s dalším osobním autem a posléze motorkou. Motorkář z Pelhřimova tehdy po zdravotní stránce dopadl nejhůře, měl několik zlomenin a jeho zranění lékaři charakterizovali jako těžká.Při hromadné nehodě dvou osobních aut, jednoho nákladního auta a motorky  byla těžce zraněna jedna osoba.

Číst dál...

Historický vůz Praga RN projel Žďárem nad Sázavou

pic_201Dobrovolní hasiči chtějí veřejnosti představit jednu ze svých velkých akcí, kterou připravují na tento rok v České republice – hasičskou olympiádu neboli 14. mezinárodní soutěž profesionálních a dobrovolných hasičů v Ostravě.

Číst dál...

Malíř Filip T.A.K. maloval s tisícovkou dětí v plenéru

snmek_002_Na Den dětí se sešlo několik desítek školních tříd na louce pod vodojemem ve Žďáře nad Sázavou. Pod širým nebem tak dopoledne vznikalo několik stovek kreseb na téma: Příroda a svět kolem nás. Z velké kreslířské dílny pak vznikla vzdušná galerie ve tvaru slunce o 50 metrovém průměru.

Číst dál...

REKLAMA