OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Do přípravy se zapojí Robert Matejov

fc vysocina_logoFotbalisté FC Vysočina ve čtvrtek 5. ledna odstartují zimní přípravu. K týmu trenéra Romana Pivarníka se připojí slovenský krajní záložník Robert Matejov (nar. 5. 7. 1988), který rok 2011 strávil ve Varnsdorfu a předtím působil ve slovenské Dubnici. Navíc je připraven i příchod jednoho zkušeného hráče do obrany.

Číst dál...

Tomáš Cihlář se vrací do Znojma

cihlar fotbal_ikonaČtyřiadvacetiletý levý obránce Tomáš Cihlář končí své působení na Vysočině a vrací se do mateřského Znojma. Oba druholigové kluby se dohodly na přestupu tohoto držitele stříbrné medaile z MS U-20 z roku 2007. Krom půlročního hostování v Třinci strávil Cihlář v Jihlavě 7 let, nastoupil zde do 96 zápasů za „A“ tým a vstřelil v nich 2 branky.

Číst dál...

Kádr FC Vysočina zaznamenal prvních změn

fotbal 01Sportovní vedení FC Vysočina oznámilo první hráčské změny v kádru druholigového celku. Ten minimálně pro zimní přípravu doplní ze staršího dorostu krajní záložník Jan Kliment. Jihlavští trenéři už naopak nemohou počítat se středopolaři Jusufim Plumbem a Peterem Krutým.

Číst dál...

FC Vysočina se pyšní NOVÝM HŘIŠTĚM A KABINAMI

 

fcvysocina nove_bunky_ikona_02122011Vedení FC Vysočina postupně naplňuje svůj dlouhodobý plán vylepšit tréninkové podmínky pro své mládežnické týmy. Na jaře 2007 bylo zrekonstruováno travnaté hřiště v sousedství hlavního stadiónu a v létě loňského roku bylo otevřeno zrenovované hřiště v Antonínově Dole. Podzim 2011 pak přinesl další dvě nemalé investice FC Vysočina do tréninkového zázemí.

Číst dál...

Fotbalisté nebudou zahálet ani v mezidobí: hráče čeká hokej či fotbálek s žáky

fcvysocina hraci_treninkFotbalisté FC Vysočina v pátek po velmi dobrém výkonu zdolali výrazně Sezimovo Ústí a se ziskem 30 bodů dostali od svých trenérů zasloužené volno. V areálu FC Vysočina se budou opět hlásit v pondělí 28. listopadu, kdy zahajují čtrnáctidenní tréninkový mezicyklus. To však neplatí pro zahraniční hráče. Ti s individuálním tréninkovým plánem zamířili do svých domovů a v Jihlavě se objeví až na startu zimní přípravy ve čtvrtek 5. ledna.

Číst dál...

Martina Sáblíková se v ruském Čeljabinsku pustila do nové sezóny Essent ISU World Cup Series 2011/2012

sablikova ikonaJak skvěle skončila letos v březnu minulou rychlobruslařskou sezónu opakovanou výhrou série rychlobruslařského Světového poháru na dlouhých tratích a opět titulem šampiónky na mistrovství světa v Inzellu na 5kilometrové trati, tak se nyní, zdravě natěšená po 250 dnech bez pořádného závodu na bruslích, pustila 19. listopadu Martina Sáblíková v ruském Čeljabinsku do nové sezóny Essent ISU World Cup Series 2011/2012.

Číst dál...

Představujeme domácího soupeře FK Spartak MAS Sezimovo Ústí

fcvysocina hraci_treninkZima už neúprosně klepe na dveře a s ní je před námi poslední duel podzimní části II. ligy. Čeká nás tento pátek 18. listopadu, kdy se v Jihlavě od 18:00 hodin představí celek FK Spartak MAS Sezimovo Ústí. Toto utkání je zároveň předehrávkou jarních bojů a FC Vysočina do něj vstoupí s jednoznačným cílem – potvrdit cennou výhru z Třince a zaokrouhlit počet bodů v tabulce na příjemných 30 bodů.

Číst dál...

REKLAMA