OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Jihlavští hokejisté s přehledem deklasovali Most

hc dukla_jihlava_ikonaDo utkání nevstoupil ani jeden z celků příliš aktivně. Skóre ale těsně před koncem první třetiny otevřela zásluhou Petra Domina domácí Dukla. V následující třetině přidali červenožlutí další dvě branky. To samé se červenožlutým borcům podařilo v závěrečné dvacetiminutovce. Díky zlepšení ve druhé půlce zápasu tak Dukla zdolala Most vysoko 5:0.

Číst dál...

Prodlouží Vysočina vítěznou sérii proti MFK OKD Karviná?

fc vysocina_hraci_zapasVysočina v pátek vstoupí do druhé třetiny ligové soutěže v pozici celku na druhé postupové pozici. K tomu, aby na tomto vytouženém místě zůstala i po 30. kole, je však před jihlavským celkem ještě hodně dlouhá cesta prošpikovaná nesmírně těžkými duely. Prvním v řadě je MFK OKD Karviná, tedy celek, který náleží k favoritům II. ligy. Zároveň je však z pohledu FC Vysočina docela oblíbeným sokem.

Číst dál...

Bystřičtí šermíři opět na stupních

serm cena_bystrice_12102011V sobotu, 1. Října se šermíři pod vedením pana Kurfürsta zúčastnili Memoriálu Zdeňka Minaříka ve Šternberku. Svými výkony výborně reprezentovali Bystřický oddíl, který má mezi českými šermíři zaslouženě dobré jméno. Chlapci šermovali ve dvou kategoriích a v obou dosáhli na cenné kovy. V kategorii mladších žáků získal Radek Šibor skvělé 2. místo a mezi staršími žáky obsadil krásné 3. místo Robert König. Všem závodníkům gratulujeme a přejeme, aby jim dobrá forma vydržela i do budoucna.

Číst dál...

Fanoušci z Pelhřimovska budou moci na zápas s Karvinou zdarma

fc vysocina_tymNení čas na oslavy. Po velmi důležitém vítězství je třeba rychle se vrátit zpět na zem, protože před fotbalisty FC Vysočina je opět těžký duel. V pátek 14. října je čeká další postupový aspirant – MFK OKD Karviná. Atraktivní duel slibuje zajímavou diváckou kulisu, kterou by mohli vítanou měrou rozšířit fotbaloví fanoušci z Pelhřimovska. Pro ně totiž bude nadcházející domácí duel FC Vysočina ZDARMA!

Číst dál...

VIDEO: FC Vysočina prodloužila svou vítěznou sérii i ve Zlíně

fc vysocina_logo Fotbalisté FC Vysočina zvládli velmi těžký a důležitý duel na půdě Zlína na jedničku. V zápase dvou aspirantů postupu byli lepším a aktivnějším týmem a po zásluze se dočkali velmi cenné výhry 0:1 (0:0). O tříbodový import se postaral v 50. minutě proměněnou penaltou Lukáš Vaculík. Brance předcházela gólová střela Marka Jungra, která byla zastavena na brankové čáře rukou. Právě Jungr byl o 18 minut později velice přísně vyloučen.

Číst dál...

VIDEO: Piráti museli kapitulovat před rozjetou Duklou

hc dukla_jihlava_ikonaV důležitém utkání proti Pirátům z Chomutova ukázala družina Petra Vlka, že je na zápas skvěle takticky připravena. Už od úvodu bylo patrné, že každý hráč přesně ví, co má hrát. Po bojovném výkonu a takticky skvěle zvládnutému závěru utkání Jihlava zaslouženě získala cenný skalp Pirátů. Na dvou brankách měl podíl "exchomutovský" Michal Jeslínek, který domácím fanouškům ukázal, že proti svému bývalému týmu se mu vždy daří.

Číst dál...

FC Vysočina se postaví proti celku Tescomy Zlín

fcvysocina hraci_treninkPřed fotbalisty FC Vysočina, kteří jsou povzbuzeni svými posledními dobrými výkony a především třemi výhrami v řadě, leží velmi těžká zkouška. V sobotu 8. října se od 19:00 hodin postaví celku Tescomy Zlín. Na zlínské Letné bude k vidění duel dvou aspirantů postupu o čelo tabulky. Potvrdí v něm exligový Zlín svoji domácí neporazitelnost? Naváží jihlavští na své poslední výkony?

Číst dál...

Ve Vyskytné vzniká další travnaté hřiště

vyskytna hriste_ikonaOd jara příštího roku rozšíří tréninkové možnosti týmů FC Vysočina další kvalitní travnaté hřiště s automatickým zavlažováním. Obdoba hřiště v Antonínově Dole vzniká od poloviny září ve Vyskytné u Jihlavy na místě původní travnaté plochy. Dílo vyžadující náklady přesahující milion korun se rodí ve spolupráci FC Vysočina, FK Ježek Rantířov a obce Vyskytná. Projektu poskytly dílčí dotace kraj Vysočina a Krajský fotbalový svaz Vysočina.

Číst dál...

REKLAMA