OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM

autokros ikonaŠpičkoví domácí (a tím pádem i evropští) autokrosaři se rozloučí se sezónou znovu v Humpolci. V sobotu 15. října 2011 se v Humpolci už podevětadvacáté uskutečnil volný závěrečný závod roku Bernard Cup – Setkání mistrů. Sobotní program na trati Pod Vilémovským lomem začal tréninkovými jízdami a po celodenní sérii rozjížděk byly na programu finálové jízdy .

Číst dál...

Na Rokytnici Jiskra nestačila, ale překvapivě porazila brněnský Draken

hazenaDružstvo mužů „A“ Humpolce odehrálo další dva zápasy 2.ligy mužů – skupiny B na domácím hřišti, v obou případech přijela do Humpolce družstva ze špičky tabulky, zatímco v sobotu na Rokytnici Jiskra nestačila, tak velmi překvapivě v neděli porazila brněnský Draken a tím si připsala první svoje vítězství v soutěži.

Číst dál...

hc dukla_jihlava_ikonaDo utkání nevstoupil ani jeden z celků příliš aktivně. Skóre ale těsně před koncem první třetiny otevřela zásluhou Petra Domina domácí Dukla. V následující třetině přidali červenožlutí další dvě branky. To samé se červenožlutým borcům podařilo v závěrečné dvacetiminutovce. Díky zlepšení ve druhé půlce zápasu tak Dukla zdolala Most vysoko 5:0.

Číst dál...

Prodlouží Vysočina vítěznou sérii proti MFK OKD Karviná?

fc vysocina_hraci_zapasVysočina v pátek vstoupí do druhé třetiny ligové soutěže v pozici celku na druhé postupové pozici. K tomu, aby na tomto vytouženém místě zůstala i po 30. kole, je však před jihlavským celkem ještě hodně dlouhá cesta prošpikovaná nesmírně těžkými duely. Prvním v řadě je MFK OKD Karviná, tedy celek, který náleží k favoritům II. ligy. Zároveň je však z pohledu FC Vysočina docela oblíbeným sokem.

Číst dál...

Bystřičtí šermíři opět na stupních

serm cena_bystrice_12102011V sobotu, 1. Října se šermíři pod vedením pana Kurfürsta zúčastnili Memoriálu Zdeňka Minaříka ve Šternberku. Svými výkony výborně reprezentovali Bystřický oddíl, který má mezi českými šermíři zaslouženě dobré jméno. Chlapci šermovali ve dvou kategoriích a v obou dosáhli na cenné kovy. V kategorii mladších žáků získal Radek Šibor skvělé 2. místo a mezi staršími žáky obsadil krásné 3. místo Robert König. Všem závodníkům gratulujeme a přejeme, aby jim dobrá forma vydržela i do budoucna.

Číst dál...

Fanoušci z Pelhřimovska budou moci na zápas s Karvinou zdarma

fc vysocina_tymNení čas na oslavy. Po velmi důležitém vítězství je třeba rychle se vrátit zpět na zem, protože před fotbalisty FC Vysočina je opět těžký duel. V pátek 14. října je čeká další postupový aspirant – MFK OKD Karviná. Atraktivní duel slibuje zajímavou diváckou kulisu, kterou by mohli vítanou měrou rozšířit fotbaloví fanoušci z Pelhřimovska. Pro ně totiž bude nadcházející domácí duel FC Vysočina ZDARMA!

Číst dál...

fc vysocina_logo Fotbalisté FC Vysočina zvládli velmi těžký a důležitý duel na půdě Zlína na jedničku. V zápase dvou aspirantů postupu byli lepším a aktivnějším týmem a po zásluze se dočkali velmi cenné výhry 0:1 (0:0). O tříbodový import se postaral v 50. minutě proměněnou penaltou Lukáš Vaculík. Brance předcházela gólová střela Marka Jungra, která byla zastavena na brankové čáře rukou. Právě Jungr byl o 18 minut později velice přísně vyloučen.

Číst dál...

hc dukla_jihlava_ikonaV důležitém utkání proti Pirátům z Chomutova ukázala družina Petra Vlka, že je na zápas skvěle takticky připravena. Už od úvodu bylo patrné, že každý hráč přesně ví, co má hrát. Po bojovném výkonu a takticky skvěle zvládnutému závěru utkání Jihlava zaslouženě získala cenný skalp Pirátů. Na dvou brankách měl podíl "exchomutovský" Michal Jeslínek, který domácím fanouškům ukázal, že proti svému bývalému týmu se mu vždy daří.