OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Havlíčkobrodská nemocnice otevírá novou gynekologickou ambulanci

nemocnice_havlickuv_brodGynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod otevírá od 1. dubna 2011 novou gynekologickou ambulanci, v níž dává nově možnost registrace pacientek u zvoleného lékaře. Ambulance nabídne vysoce kvalifikovanou péči a bude zajišťovat pro své pacientky komplexní péči v oblasti gynekologie i porodnictví včetně preventivních prohlídek a dispenzární péče u chronických onemocnění, péče o těhotné apod.

Číst dál...

FOTO: Na Havlíčkobrodsku budou jezdit NOVÉ NÍZKOPODLAŽNÍ AUTOBUSY

Predvedeni_novych_peti_autobusu_Veolia_TransportSpolečnost Veolia Transport Východní Čechy a. s. (VT VČ) zakoupila v rámci zvýšení kvality dopravy pět nových částečně nízkopodlažních autobusů značky SOR CN 12, které budou jezdit od 24. února 2011 na linkách mezi Chotěboří – Havlíčkovým Brodem – Ledčí nad Sázavou a Přibyslaví. Slavnostní předání vozidel proběhlo v Chotěboři za přítomnosti zástupců dopravce, výrobce SOR Libchavy, starostky Chotěboře a zástupců Kraje Vysočina.

Číst dál...

U Havlíčkova Brodu USMRTIL NÁKLADNÍ VŮZ CHODKYNI

dopravni_nehoda_kamion_nocKe smrtelné nehodě vyjížděli ve čtvrtek o půl čtvrté ráno záchranáři z Havlíčkova Brodu. Na silnici I/38 u Havlíčkova Brodu nákladní vůz Iveco srazil ženu, která svým zraněním na místě podlehla, potvrdil informace agentury Mediafax operační důstojník tamní policie.

Číst dál...

REKLAMA