OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Krize na přibyslavské radnici zažehnána, KDU-ČSL architektem dohody stran

pribyslavZastupitelé města ukončili vleklou politickou krizi. Z jednání demokratických stran iniciovaného KDU- ČSL vzešla dohoda o obsazení zbývajících míst v Radě města a na postu místostarosty.  Středeční jednání zastupitelstva dne 12.1. tuto dohodu potvrdilo. Místostarostou se stal Martin Kamarád (ODS), zbývajícími členy Rady byli zvoleni Ota Benc (ODS) a Jan Thomayer  (NPP).

Číst dál...

Téměř 1500 novorozeňat přivítala v roce 2010 havlíčkobrodská nemocnice

miminaV roce 2010 se na havlíčkobrodské porodnici uskutečnilo celkem 1431 porodů a narodilo se 1471 dětí (z toho 40 párů dvojčat). Prvním miminkem roku 2011 je malý Jakub z Havlíčkova Brodu, který se narodil ve 4.10 minut 1.1.2011. Poslední den roku 2010 (31.12.2010) se v Havlíčkově Brodě narodila celkem 4 miminka, z toho dvě těšně před půlnocí.

Číst dál...

Havlíčkův Brod získal stříbro ve třídění odpadů

kontejnery_trideny_odpadHavlíčkův Brod se umístil na pomyslné stříbrné příčce v rámci soutěže ve třídění odpadů s názvem „My třídíme nejlépe“. Z měst kraje Vysočina nad 10. tis. obyvatel skončilo město v hlavní části klání za vítězným Novým Městem na Moravě a získalo peněžní dar v hodnotě 35 tis. Kč. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo začátkem prosince v Jihlavě.

Číst dál...

REKLAMA