OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Havlíčkobrodská nemocnice otevřela novou nutriční ambulanci

potravinova_pyramidaInterní oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod otevřelo pro pacienty novou ambulanci – NUTRIČNÍ AMBULANCI. Nové služby nutriční ambulance jsou určeny pro pacienty se špatným stavem výživy, který je způsoben nedostatečným a nesprávným přísunem základních živin (cukry, tuky, bílkoviny) či stopových prvků. Mnoho pacientů přijímaných k hospitalizaci vykazuje v důsledku svého onemocnění známky podvýživy.

Číst dál...

Krize na přibyslavské radnici zažehnána, KDU-ČSL architektem dohody stran

pribyslavZastupitelé města ukončili vleklou politickou krizi. Z jednání demokratických stran iniciovaného KDU- ČSL vzešla dohoda o obsazení zbývajících míst v Radě města a na postu místostarosty.  Středeční jednání zastupitelstva dne 12.1. tuto dohodu potvrdilo. Místostarostou se stal Martin Kamarád (ODS), zbývajícími členy Rady byli zvoleni Ota Benc (ODS) a Jan Thomayer  (NPP).

Číst dál...

Téměř 1500 novorozeňat přivítala v roce 2010 havlíčkobrodská nemocnice

miminaV roce 2010 se na havlíčkobrodské porodnici uskutečnilo celkem 1431 porodů a narodilo se 1471 dětí (z toho 40 párů dvojčat). Prvním miminkem roku 2011 je malý Jakub z Havlíčkova Brodu, který se narodil ve 4.10 minut 1.1.2011. Poslední den roku 2010 (31.12.2010) se v Havlíčkově Brodě narodila celkem 4 miminka, z toho dvě těšně před půlnocí.

Číst dál...

REKLAMA