OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Na Havlíčkobrodsku vzniká amatérský film Vlkův štěkot

Vlkv-tkot-1Na první pohled vypadají Štoky jako nejklidnější místo na světě, ale jakmile se podíváte hlouběji, poznáte děsivou pravdu. Tak vystihují tvůrci nového hororově-dobrodružného filmu Vlkův štěkot jeho příběh. Amatérský snímek, který režiroval Martin Vincens a ve kterém si zahráli Jan Matějka, Nikola Paříková, Anežka Konupková, Nela Malimánková a Anežka Pavlasová, bude mít premiéru v červnu 2011.

Číst dál...

V Havlíčkově Brodě se strhla polštářová bitva

Poltov_bitva1Polštáře malé i velké, účastníci mladí i starší, smích a teplé jarní počasí. Tak to vypadalo na polštářové bitvě, kterou na plácku za dětským hrádkem v havlíčkobrodském parku Budoucnost rozpoutali 1. dubna redaktoři kulturního magazínu Zoom.

Číst dál...

Požáry suché trávy potrápily hasiče hlavně na Havlíčkobrodsku

hasici_pozar_travy_02K požárům suché trávy vyjíždějí hasiči na Vysočině již téměř každodenně. Jen během včerejšího odpoledne museli takto zasahovat v našem kraji osmkrát. Nejhorší situace panovala na Havlíčkobrodsku, kde požár trávy a lesního porostu zaměstnal hasiče hned šestkrát. Požáry se naštěstí obešly bez zranění a majetková škoda, která jimi vznikla nepřevýšila částku deset tisíc korun.

Číst dál...

REKLAMA