OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Havlíčkův Brod bude restaurovat dalších šest lunetových obrazů

lunetovy_obrazSoubor pětačtyřiceti památkově chráněných lunet získalo město Havlíčkův Brod bezúplatným převodem v roce 2009. Dva cykly (Augustiniánský cyklus a cyklus Ze života sv. Rodiny) půlkruhových obrazů s náboženskými motivy, které jsou ve špatném stavu, pocházejí z bývalého augustiniánského kláštera. Radnice umělecká díla postupně obnovuje.

Číst dál...

Traktor vjel na Havlíčkobrodsku pod rychlík

prejezd_zavory

Policisté na Havlíčkobrodsku vyšetřují dopravní nehodu vlaku s traktorem. Zemědělský stroj tu vjel v úterý před 19. hodinou pod rychlík, potvrdila agentuře Mediafax mluvčí policistů kraje Vysočina Dana Čírtková s tím, že nikdo se nezranil. UVNITŘ NAJDETE EXKLUZIVNÍ FOTOGRAFIE ZE SRÁŽKY!

 

 

 


Číst dál...

Farmářské trhy budou i v Havlíčkově Brodě

trhy_bramboryHavlíčkobrodská radnice v letošním roce dokončí revitalizaci Havlíčkova náměstí a už teď připravuje akce, které budou mít na opraveném jádru města pravidelně své místo, a potěší obyvatele i návštěvníky Havlíčkova Brodu. Jedním z projektů by měly být Havlíčkobrodské farmářské trhy „Koudelův talíř“.

Číst dál...

VIDEO: Na Havlíčkobrodsku vzniká amatérský film Vlkův štěkot

Vlkv-tkot-1Na první pohled vypadají Štoky jako nejklidnější místo na světě, ale jakmile se podíváte hlouběji, poznáte děsivou pravdu. Tak vystihují tvůrci nového hororově-dobrodružného filmu Vlkův štěkot jeho příběh. Amatérský snímek, který režiroval Martin Vincens a ve kterém si zahráli Jan Matějka, Nikola Paříková, Anežka Konupková, Nela Malimánková a Anežka Pavlasová, bude mít premiéru v červnu 2011.

Číst dál...

REKLAMA