OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

FOTO: Srážka dvou automobilů o Nové Vsi si vyžádala čtyři zranění

nehoda_nova_ves_11042011_2Čtyři zranění si vyžádala sobotní dopravní nehoda u Nové Vsi na Pelhřimovsku. Hlášení o nehodě přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina ve 21:00 hod. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic Kamenice nad Lipou a Pelhřimov.

Číst dál...

Preventivní akce „Zebra se za Tebe nerozhlédne“

zebra-ikonaVe středu 6. dubna v době od 14:00 do 16:00 hodin dohlíželi ne správné přecházení po přechodech policisté celého kraje Vysočina. Na Pelhřimovsku policistka preventivně informační skupiny společně s policistou dopravní policie sledovaly, jak přechází chodci po přechodu pro chodce v ulici Architekta Janáka v Pelhřimově.

Číst dál...

VIDEO: Pelhřimov ovládnou jedinečné závody ve freedivingu

freedivingUž v sobotu 9. dubna 2011 v deset hodin dopoledne zaplní pelhřimovský bazén 27 závodníků netradičního potápění FREEDIVINGU. Freediving je potápění na nádech a dělí se na dvě základní kategorie, a to bazénové a hloubkové. VÍCE O JEDINEČNÝCH ZÁVODECH VE FREEDIVINGU PROZRADIL JEJICH POŘADATEL STANISLAV SVATEK!

Číst dál...

Kamion se čelně srazil s dodávkou u Kojčic na Pelhřimovsku

dopravni_nehoda_kamion_nocNákladní vůz se v úterý před třetí hodinou ranní čelně srazil s dodávkou u Kojčic na Pelhřimovsku. Jeden člověk je zraněný, silnice musela být na nezbytnou dobu uzavřena, potvrdil v ranních hodinách agentuře Mediafax operační důstojník pelhřimovské policie.

Číst dál...

FOTO: Portugalsko ovládla Mezinárodní výměna mládeže Your Green Europe II

yge1Na začátku března se pod patronátem občanského sdružení Hodina H vydala pětice mladých lidí z České republiky na mezinárodní výměnu mládeže Your Green Europe II do Portugalska, která měla za cíl seznámit její účastníky s environmentálními principy a šetrným a ekologickým chováním vůči přírodě. Tato výměna byla pokračováním podobného projektu, který se konal minulé léto v Polsku.

Číst dál...

REKLAMA