OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Strom hrdina se dočká ošetření

lipa_malolistaLípu malolistou rostoucí v centru obce Mladé Bříště u Humpolce čeká v pondělí 18. dubna omlazovací kůra. Místnímu občanskému sdružení Zelené srdce se podařilo uspět se žádostí v programu Stromy pro zítřek u Nadace Parnerství a získat pro strom ošetření zdarma, které provedou odborníci s mezinárodním certifikátem European Tree Wolker (Evropský arborista) Igor Kunštár a Zdeněk Tesař.

Číst dál...

FOTO: Program CAMET provedl děti prací s médii

camet3Ve dnech 4. - 8. 4. 2011 Hodina H hostila v Pelhřimově první setkání mezinárodního projektu Programu celoživotního vzdělávání s názvem CAMET. Tento projekt je určen pracovníkům s dětmi v předškolním věku a je zaměřen na jejich vzdělávání v práci s médii. Setkání v České republice se účastnili zástupci Velké Británie, Rakouska, Francie a Španělska.

Číst dál...

FOTO: Srážka dvou automobilů o Nové Vsi si vyžádala čtyři zranění

nehoda_nova_ves_11042011_2Čtyři zranění si vyžádala sobotní dopravní nehoda u Nové Vsi na Pelhřimovsku. Hlášení o nehodě přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina ve 21:00 hod. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic Kamenice nad Lipou a Pelhřimov.

Číst dál...

Preventivní akce „Zebra se za Tebe nerozhlédne“

zebra-ikonaVe středu 6. dubna v době od 14:00 do 16:00 hodin dohlíželi ne správné přecházení po přechodech policisté celého kraje Vysočina. Na Pelhřimovsku policistka preventivně informační skupiny společně s policistou dopravní policie sledovaly, jak přechází chodci po přechodu pro chodce v ulici Architekta Janáka v Pelhřimově.

Číst dál...

VIDEO: Pelhřimov ovládnou jedinečné závody ve freedivingu

freedivingUž v sobotu 9. dubna 2011 v deset hodin dopoledne zaplní pelhřimovský bazén 27 závodníků netradičního potápění FREEDIVINGU. Freediving je potápění na nádech a dělí se na dvě základní kategorie, a to bazénové a hloubkové. VÍCE O JEDINEČNÝCH ZÁVODECH VE FREEDIVINGU PROZRADIL JEJICH POŘADATEL STANISLAV SVATEK!

Číst dál...

REKLAMA