OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

FOTO: Hodina H vyslala své zástupce do Portugalska

mtv1Od 11. do 16. dubna 2011 vyslala Hodina H šest účastníků na mezinárodní výměnu mládeže MTV (Music, Theatre, Volunteering/ Hudba, Divadlo, Dobrovolnictví) do portugalského městečka Peniche. Zde se setkali mladí lidé z České republiky, Polska, Itálie, Maďarska a Portugalska.

Číst dál...

Pelhřimov má NOVÉHO MÍSTOSTAROSTU! Ladislava Teislera nahradil Pavel Pípal.

pelhrimovPelhřimovská radniční koalice má za sebou první změnu. Z funkce prvního místostarosty města odstoupil Ladislav Teisler, který byl zvolen za TOP 09. Jako důvod v tiskové zprávě uvedl vážné pracovní důvody. Radniční koalice se ale nemění. Pelhřimov tak i nadále povede trojkoalice ODS, TOP 09 a KDU-ČSL, která získala post místostarosty. Tím v úterý odpoledne zvolili zastupitelé Pavla Pípala z KDU-ČSL. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE DALŠÍ PODROBNOSTI!

Číst dál...

VIDEO: Nejdelší chronologie bible se zapsala mezi české rekordy

chronologie_ikoNejdelší chronologie bible sestavená jediným člověkem, to je nový přírůstek do České knihy rekordů a kuriozit. Autorem unikátní práce je Zdeněk Soviš, který na chronologickém skvostu pracoval po dobu 6i let neuvěřitelných 2000 hodin. PODÍVEJTE SE NA ROZHOVOR S TVŮRCEM UNIKÁTNÍ CHRONOLOGIE ZDEŇKEM SOVIŠEM!

Číst dál...

REKLAMA