OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Senioři úspěšně dokončili I. semestr

1.semestr_ikoObčanské sdružení Hodina H z Pelhřimova se stalo na začátku roku 2011 konzultačním střediskem Virtuální univerzity třetího věku. Senioři z Pelhřimova a okolí proto mohli začít studovat a právě v úterý 24. května slavnostně uzavřít studium prvního semestru.

Číst dál...

VIDEO: Kriminalisté obvinili muže ze zločinu pokusu vraždy v Pacově

nuz_utokZe zvlášť závažného zločinu pokusu vraždy obvinili kriminalisté z Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina dvaačtyřicetiletého muže z Pacova na Pelhřimovsku. V případě prokázání viny mu za ta tento zločin hrozí trest odnětí svobody v trvání dvanácti až dvaceti let.

Číst dál...

TJ Sokol Rynárec Vás zve na otevření Hobbíkovy cyklotrasy

cyklista_stinTJ Sokol Rynárec, ve spolupráci s Cyklo Hobby Rynárec, Vás zve na otevření Hobbíkovy cyklotrasy určené jak pro ostřílené jezdce, tak i pro rodiny s dětmi. Po sportovním odpoledni se můžete těšit na večerní zábavu za doprovodu kapely Blue Band. Více informací se dozvíte uvnitř článku.

 

 

 

 

 

Číst dál...

Nákladní automobil skončil v příkopu

nehoda_nakladak_17052011_ikoV úterý 17. května  po čtvrté hodině ráno vyjížděli policisté k dopravní nehodě nákladního automobilu Scania, ke které došlo na pozemní komunikaci II/639 ve směru od obce Pelec na obec Antonka. Z levé straně komunikace vběhlo do jízdní dráhy nákladního automobilu divoké prase.

Číst dál...

Pět dní o dobrovolnictví uteklo jako voda

volonmax5_ikoMezinárodní seminář VOLonMAX o dobrovolnictví se konal pět pracovních dní od 4. do 10 května 2011 v Pelhřimově. Hodina H přivítala na projektu zástupce z Bulharska, Itálie, Španělska, Portugalska, Řecka a Velké Británie díky programu Mládež v akci.

Číst dál...

Řidič motocyklu a jeho spolujezdkyně byli těžce zraněni

dopravni_nehoda_motorkaautoDeset minut před půl třetí v pátek 13. vyjížděli policisté k vážné dopravní nehodě do Pacova. Devětadvacetiletá řidička osobního automobilu Fiat Panda projížděla po silnici II/128 v Pacově ve směru z centra obce. Na křižovatce se silnicí III/12813 a místní komunikací pravděpodobně odbočovala vlevo na místní komunikaci v době, kdy již byla předjížděna motocyklem Suzuki. V prostoru křižovatky došlo k bočnímu střetu osobního vozidla a motocyklu.

Číst dál...

REKLAMA