OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Virtuóz Svěcený převzal housle z první republiky

sveceni_predani_housli_ikonaV úterý 24. května měl známý český houslový virtuóz Jaroslav Svěcený koncert v kostele sv. Víta v Pelhřimově. Z Pelhřimova si odvezl netradiční dárek. Housle z první republiky, které mu na koncert přinesla jedna z návštěvnic. Virtuóz předá poškozené housle dětem ze základní umělecké školy k rekonstrukci. UVNITŘ ČLÁNKU SE MŮŽETE PODÍVAT NA EXKLUZIVNÍ VIDEO Z PŘEDÁNÍ NETRADIČNÍHO DÁRKU.

Číst dál...

Senioři úspěšně dokončili I. semestr

1.semestr_ikoObčanské sdružení Hodina H z Pelhřimova se stalo na začátku roku 2011 konzultačním střediskem Virtuální univerzity třetího věku. Senioři z Pelhřimova a okolí proto mohli začít studovat a právě v úterý 24. května slavnostně uzavřít studium prvního semestru.

Číst dál...

VIDEO: Kriminalisté obvinili muže ze zločinu pokusu vraždy v Pacově

nuz_utokZe zvlášť závažného zločinu pokusu vraždy obvinili kriminalisté z Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina dvaačtyřicetiletého muže z Pacova na Pelhřimovsku. V případě prokázání viny mu za ta tento zločin hrozí trest odnětí svobody v trvání dvanácti až dvaceti let.

Číst dál...

TJ Sokol Rynárec Vás zve na otevření Hobbíkovy cyklotrasy

cyklista_stinTJ Sokol Rynárec, ve spolupráci s Cyklo Hobby Rynárec, Vás zve na otevření Hobbíkovy cyklotrasy určené jak pro ostřílené jezdce, tak i pro rodiny s dětmi. Po sportovním odpoledni se můžete těšit na večerní zábavu za doprovodu kapely Blue Band. Více informací se dozvíte uvnitř článku.

 

 

 

 

 

Číst dál...

REKLAMA