OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Slovenka se pokusí poskládat do akvária s vodou

zena_v_akvariuKdyž se na festivalu Pelhřimov - město rekordů v roce 2006 dokázala Slovenka Katarina Sebestyenová neuvěřitelně poskládat do skleněného akvária o minimálních vnitřních rozměrech 38,2 x 60 x 41,5 cm a vydržet tam před zraky diváků po dobu 1:31,28 min., řekla pak větu, která zněla fantaskně, ale rovněž i trochu nereálně : "Až přijedu příště, bude v tom akváriu i voda!"

Číst dál...

Policisté dopadli cizince, na kterého byl vydán zatykač Interpolem

policie_zasahPolicisté z Odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie kraje Vysočina prováděli ve čtvrtek dopoledne pobytovou kontrolu osob na ubytovně v Kamenici nad Lipou. Kolem desáté hodiny dopoledne zde kromě jiného kontrolovali také jedenašedesátiletého cizího státního příslušníka. Provedenou lustrací v policejních databázích bylo zjištěno, že tato osoba prochází systémem pátrání po osobách.

Číst dál...

Staré varhany na Křemešníku zachránila dobročinnost lidí

varhanyUž o letošních Vánocích se ze starých varhan v poutním kostele Nejsvětější Trojice na Křemešníku budou linout krásné tóny. Starobylý nástroj z roku 1836, který je momentálně v dezolátním stavu, se konečně dočká opravy. I díky veřejným sbírkám začne jeho oprava po letošní pouti v druhé půli června. Do Vánoc by měla být kompletní renovace hotová.

Číst dál...

VIDEO: Tomáš Sotorník je nejtěžším fakírem v České republice

nejtezsi_fakir_ikonaNa Den dětí vystoupil na pelhřimovském náměstí mimo jiné i nejtěžší fakír v České republice Tomáš Sotorník. Při svém vystoupení za doprovodu břišních tanečnic a plivače ohně tento ostravský fakír podstoupil řadu nebezpečných čísel. Nechal si na svém břiše například rozbít cihlu kladivem nebo si na něj hodit ostří nožů. Na konci vystoupení potvrdil svůj titul nejtěžšího fakíra v České republice oficiálním zvážením pod vedením Miroslava Marka z agentury Dobrý den. S váhou 138,8 kilogramů bude Tomáš Sotorník zapsán do České knihy rekordů. NA VIDEO Z JEHO VYSTOUPENÍ SE MŮŽETE PODÍVAT UVNITŘ ČLÁNKU.

Číst dál...

ROZHOVOR: Festivalové léto začíná

petr_kolarPořádání letních festivalů je v České republice už dlouho fenoménem. Kromě velkých akcí se ale v poslední době rojí několik menších. Příkladem je hudební událost, pořádaná 18. června, v souvislosti s šesti set padesátiletým výročím města Horní Cerekev. Vystoupí nejen legendy jako Rangers, ale také v současnosti velmi populární rocková a muzikálová hvězda Petr Kolář.

Číst dál...

REKLAMA