OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

FESTIVAL REKORDŮ: Přinášíme výsledky prvního dne

rekordy_plysak_ikona_09062011První den má za sebou 21. ročník Festivalu rekordů a kuriozit v Pelhřimově. Podle prezidenta agentury Dobrý den Miroslava Marka se v pátek podařilo zapsat celkem jedenadvacet rekordů.Festivalový maraton rekordů odstartoval už dopoledne úspěšný pokus krasojezdkyně Martiny Štěpánkové – Trnkové, která jako první žena u nás a druhá na světě dokázala udělat čtverý skok na řidítkách jedoucího kola. „Povedlo se mi to až na třetí pokus, ale stálo to za to,“ nechala se slyšet rekordmanka.

Číst dál...

ODSTARTOVAL FESTIVAL REKORDŮ: V Pelhřimově padl první rekord neobvyklých výkonů

rekord_krasojezdkyneO první zápis 21. festivalu rekordů a kuriozit se postarala trojnásobná mistryně světa, krasojezdkyně na kole Martina Štěpánková-Trnková. Její čtverný točitý skok na řídítkách je prvkem, který Martina zvládá jako jediná v ČR a to jak mezi ženami, tak i aktivně jezdícími muži - krasojezdci! O LETOŠNÍM ROČNÍKU FESTIVALU REKORDŮ A KURIOZIT VÍCE PROZRADIL V ROZHOVORU MIROSLAV MAREK Z AGENTURY DOBRÝ DEN!

Číst dál...

FESTIVAL REKORDŮ ZAČÍNÁ: Přinášíme vám program a zajímavosti letošního ročníku

zena_v_akvariuCelkem 179 účinkujících a dalších minimálně 620 aktivních účastníků z řad veřejnosti a kolektivů se aktivně zúčastní v pátek a v sobotu na pelhřimovském náměstí největšího festivalu rekordů a kuriozit v Evropě. A to nepočítáme hromadný rekord "nejvíc lidí s bublifukem", k němuž je v rámci sobotního závěrečného Galavečera Rekordman roku připraveno přes dva tisíce bublifuků, s nimiž budou všichni přítomní najednou tvořit mýdlové bubliny.

Číst dál...

Festival Pelhřimov - město rekordů zahájí mistryně světa v krasojízdě na kole

Martina_tpnkov-TrnkovLegendární krasojezdkyně Martina Štěpánková-Trnková z Brna se pokusí v pátek na úvod letošního ročníku festivalu Pelhřimov - město rekordů o nový zápis do České knihy rekordů: půjde o čtverný točitý skok na řídítkách. Jde o prvek, který zvládá jako jediná mezi ženami a ani mezi krasojezdci není mnoho těch, pro které by šlo o běžný prvek.

Číst dál...

Slovenka se pokusí poskládat do akvária s vodou

zena_v_akvariuKdyž se na festivalu Pelhřimov - město rekordů v roce 2006 dokázala Slovenka Katarina Sebestyenová neuvěřitelně poskládat do skleněného akvária o minimálních vnitřních rozměrech 38,2 x 60 x 41,5 cm a vydržet tam před zraky diváků po dobu 1:31,28 min., řekla pak větu, která zněla fantaskně, ale rovněž i trochu nereálně : "Až přijedu příště, bude v tom akváriu i voda!"

Číst dál...

Policisté dopadli cizince, na kterého byl vydán zatykač Interpolem

policie_zasahPolicisté z Odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie kraje Vysočina prováděli ve čtvrtek dopoledne pobytovou kontrolu osob na ubytovně v Kamenici nad Lipou. Kolem desáté hodiny dopoledne zde kromě jiného kontrolovali také jedenašedesátiletého cizího státního příslušníka. Provedenou lustrací v policejních databázích bylo zjištěno, že tato osoba prochází systémem pátrání po osobách.

Číst dál...

REKLAMA