OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Pelhřimovská skupina Jazz Pilgrim oslavila deset let

jazz_pilgrimPelhřimovský KD Máj v úterý zaplnili všichni milovníci dobré hudby, kteří se zde sešli, aby společně s pelhřimovskou hudební formací Jazz Pilgrim oslavili deset let od jejího vzniku. A jak jinak než v rytmu jazzu. PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z KONCERTU OSLAVUJÍCÍ DESETILETÉ VÝROČÍ PELHŘIMOVSKÉ SKUPINY JAZZ PILGRIM!

Číst dál...

VIDEO: Přijďte si do Putimova společně zazpívat koledy

zpivani_koled_putimovJako už tradičně se v předvečer Štědrého dne sejdou Putimovští, ale i přespolní u kapličky na návsi, aby se na chvilku zastavili a navodili společně už onu dlouho očekávanou a pro stálý shon pořád se nedostavující vánoční atmosféru. NA PŘEDVÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ KOLED V PUTIMOVĚ VÁS VE VIDEU UVNITŘ ČLÁNKU POZVE ZA POŘADATELE MIROSLAV MAREK!

Číst dál...

Vánoční benefiční koncert na opravu varhan na Křemešníku

koncertV neděli 26. prosince se v 18.00 v kostele sv. Bartoloměje v Pelhřimově uskuteční vánoční benefiční koncert na opravu varhan na Křemešníku, které jsou nyní ve špatném stavu. Na vánočním koncertu vystoupí: Jaří Váňa (varhany), Marek Kubeš (trumpeta), Marie Vargová (housle), Anežka Vargová (flétna).

Číst dál...

Za středeční dopoledne zasahovali hasiči na Pelhřimovsku u dvou vážných dopravních nehod

nehody_pelhrimovskoOd středeční sedmé hodiny ranní do pravého poledne zasahovali hasiči na Vysočině u dvou dopravních nehod. Obě se staly na Pelhřimovsku a vyžádaly si pět zranění. Kromě těchto dopravních nehod byli hasiči také pětkrát požádáni o poskytnutí technické pomoci v podobě vyproštění vozidel, která zapadla a bránila tak plynulému provozu na komunikacích.

Číst dál...

REKLAMA