OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Dívka roku 2011 zná svou vítězku, stala se jí Eleonora Guteva

divka_roku_ikonaPelhřimovský Kulturní dům Máj opět po roce ovládla tradiční soutěž krásy Dívka roku 2011. Porotci měli letos opravdu nelehký úkol, do pelhřimovskéjo kola se přihlásilo rekordních 14 dívek, které se v několika disciplínách utkaly o titul té nejkrásnější. Tou se stala teprve třináctiletá Eleonora Guteva ze Sázavy u Nového Rychnova. PŘINÁŠÍME VÁM ZÁZNAM Z PELHŘIMOVSKÉHO KOLA DÍVKY ROKU 2011 A ROZHOVOR S VÍTĚZKOU DÍVKY ROKU 2011 ELEONOROU GUTEVOU!

Číst dál...

VIDEO: Pelhřimovské divadlo už příští pondělí rozezpívá muzikál Zvonokosy

zvonokosyDivadelní spolek Rieger z Pelhřimova má teď plné ruce práce s dolaďováním posledních detailů v nové hře na motivy knihy Gabriela Chevalliéra Zvonokosy a my jsme s kamerou byli u toho. Premiéra muzikálu v podání pelhřimovských divadelníků se kvapem blíží (pondělí 7. března) a do generálky už zbývá jen jedna zkouška. Celý děj muzikálu Zvonokosy se odehrává ve francouzské vesničce a jeho hlavní zápletkou je veřejný záchodek. O MUZIKÁLU ZVONOKOSY, BLÍŽÍCÍ SE PREMIÉŘE A NĚKOLIKAMĚSÍČNÍ CESTĚ K NÍ, JSME SI POVÍDALI S REŽISÉRKOU MARIÍ STEINHAUSEROVOU!

 

Číst dál...

Pelhřimovská policie hledá svědky loupežného přepadení benzinky

zbranVe středu 16. února krátce po půlnoci došlo k přepadení benzinové čerpací stanice LUKOIL na Pražské ulici v Pelhřimově. Do provozovny vstoupil muž, přistoupil k pultu a z kapsy bundy vytáhl pistoli, kterou namířil na obsluhu. Se slovy "Dej prachy" a pod pohrůžkou střelné zbraně přinutil obsluhu k vydání finanční hotovosti. Obsluha mu vydala 3.500 korun. Po převzetí peněz muž na obsluhu vystřelil a zasáhl jí  plynovou pistolí do obličeje. Poté z místa činu odešel.

Číst dál...

Chcete učinit dobrý skutek? Máte možnost

Na_PenzionuHORY_2-2011_004Skupinka rodičů z Pelhřimova, která se snaží uspokojit svoje mentálně postižené děti a poskytnout jim prostor pro jejich potřeby a možnost společného pobavení, nyní získala nebytové prostory. Jenže na zaplacení a jejich vybavení jsou nutné finance.

Číst dál...

Hejtman zahájil výstavu pivních etiket v Pelhřimově

pivni_etiketyProstory Muzea Vysočiny v Pelhřimově hostí od 14. února 2011 výjimečnou výstavu blízkou oblasti pivovarnictví. Návštěvníci mohou shlédnout expozici pivních etiket až do 27. března 2011. Soukromá sbírka pana Rudolfa Fojtíka z Pelhřimova se během několika let rozrostla až na 5000 exponátů. Zájemci mají možnost si prohlédnout nejen etikety, ale i pivní tácky a několik desítek originálních půllitrů.

Číst dál...

REKLAMA