OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

FOKUS Vysočina si přípomíná 20 let od založení

fokus_vysocina_logoAž do poloviny října potrvají letošní Týdny pro duševní zdraví, které organizuje na Pelhřimovsku sdružení působící v neziskovém sektoru FOKUS Vysočina. Připravený program začal minulý čtvrtek vydařeným koncertem skupiny Jazz Pilgrim, postupně dojde na řadu dalších akcí.

Číst dál...

Technická závada způsobila požár

pneumatika_naves_ikona16. září 2010 byl v 17:43 hod na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina ohlášen požár pneumatiky návěsu na komunikaci u obce Hojanovice na Pelhřimovsku. K události vyjely čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

Číst dál...

Dva a půl zástupce Hodiny H ve Slovinsku

hodina.h-slovinsko_ikonaObčanské sdružení Hodina H vyslalo dva a půl zástupce na mezinárodní projekt ve Slovinsku. Jak se účastníci k projektu dostali a jak celý projekt probíhal, nám sdělila Jitka Zimková z Třebíče, která představovala právě jednu jednotku ze dva a půl.

Číst dál...

Želivské kulturní léto: Příští rok s houslistou Jaroslavem Svěceným

zelivTisíce návštěvníků navštívilo koncerty a doprovodný program Želivského kulturního léta 2010. Tento festival odstartoval svůj první ročník úspěšně, vzbudil pozornost nejen ve svém regionu, ale zájemci přijížděli také z celé republiky. O účinkování na příštím ročníku projevilo zájem několik předních domácích umělců.

Číst dál...

Dlouhodobý projekt partnerství měst začal ve španělském městě Silla

silla5Občanské sdružení Hodina H se zapojilo do projektu partnerství měst s názvem „Youth cities“, jež je dlouhodobým projektem. První setkání obyvatel měst Brest ve Francii, Arenzano v Itálii, Megara v Řecku, Pelhřimov v České republice a Silla ve Španělsku se konalo právě ve městě Silla na jihovýchodě Španělska.

Číst dál...

REKLAMA