Nejlepší provozovny Prahy 4 za rok 2016 už mají svá ocenění

Zástupce starosty Lukáš Zicha (STAN – Tučňák) předal ocenění nejlepším provozovnám Prahy 4 za rok 2016. Městská část vyhlásila letos již sedmý ročník soutěže o nejlepší provozovnu na území Prahy 4. Od dubna do června mohli zákazníci a obyvatelé městské části nominovat a hlasovat pro svou oblíbenou provozovnu prostřednictvím webové aplikace. Po sečtení všech odevzdaných hlasů jsou již známi vítězové jednotlivých kategorií.

Číst dál...

Za robotickými želvami v Motole

Žáci 6. ročníku ZŠ Pražačka se vypravili za želvami do Fakultní nemocnice v Motole. Završili tak výuku základů programování. Na vlastní oči se přesvědčili, co všechno může dokázat programátor.

Číst dál...

Women for Women poděkovala svým příznivcům Pygmalionem

Slavnou komedii G. B. Shawa Pygmalion dostali ve čtvrtek ve vinohradském divadle jako dárek podporovatelé projektu Obědy pro děti. Ten díky obecně prospěšné společnosti Women for Women vstupuje do svého čtvrtého školního roku a každoročně pomůže tisícům hladovějících dětí ze základních škol po celé České republice.

Číst dál...

Praha 5 chce znát dopady stavby Radlické radiály na oblast Jinonic

Místní část  Praha 5 v nejbližší době zadá ke zpracování Studii možností dopravního zklidnění oblasti Jinonic v souvislosti s projektem Radlické radiály včetně úprav prostoru mimoúrovňové křižovatky Řeporyjská. Výstupy studie by měly sloužit jako podklad pro aktualizaci dokumentace k územnímu řízení Radlické radiály. 

Číst dál...

REKLAMA